Autoskola Presto - Krāpšana

Neiesaku nevienam šo autoskolu. Īsti naudas kāsēji. Krīzes laikā neiespējami nolikt eksāmenus, jo auto skolas instruktoriem nav braukšanas nodarbības ar jaunām grupām. Nav naudas. Tāpēc slauc iepriekšējās grupas, kas bija uzņemtas pirms krīzes. Un tagad pirms nebūs nokomplektētas jaunās grupas, nebūs iespējams nokārtot skolas eksāmenus, lai tiktu pie Csdd eksāmeniem.

22.04.2020

Atbilde no autoskolapresto Pārstāvja atbilde 23.10.2020

Pilnīgi nepatiesi, apmelojoši, neatbilstoši faktiskajai situācijai. To var uzrakstīt persona, kurai nekad nav bijis sakara ar Presto apmācību un darba organizācijas procesu. Kursantiem ir pieejami visi instruktori elektroniskajā braukšanas sistēmā. Kārtot skolas eksāmenu var pie jebkura instrukota, pie kura nav bijusi apmācība. Neeksistē un nekad nav eksistējusi nekāda piesaiste grupām, lai varētu pieteikties teorijas vai braukšanas eksāmeniem. Tā ir kursanta brīva izvēle, kad viņš vēlas tos kārtot.

N

P Pīkstulis 23.04.2020

Nu ko var d***! Tev ir profils ieej tajā un skaties, kurš instrukors ir brīvs

T Tukey2 05.06.2020

Pilnībā atbalstu, tik kāš naudu ārā, lētāka skola saucās.

L likeauto 27.03.2021

Esmu šīs autoskolas braukšanas apmācības instruktors. Mēs nevienu ārā eksāmenā negāžam.Darbs pietiek. Ja eksāmenu nenokārto kursants- izskaidrojam pieļautās kļūdas, ierakstam braukšanas apmācības žurnālā. Mēģini vēlreiz, un lai izdodas!