www.sudzibas.lv Autoskola Presto Kārtējais aplauziens

AtrisinātaAutoskola Presto - Kārtējais aplauziens

Nevienam neiesaku šo skolu. Pilnīgi vienaldzīga attieksme attiecībā pret kursantiem. Arī esmu cilvēks ar laiku kurš man ir dārgs. Atkal jau pierādās tas, ka presto skolas administrācijas darbā ir liels bardaks, tai pašā laikā jācieš kursantiem. Aizeju uz skolu, ieeju klasē izrādās ka neesmu sarakstā iekļauta (nebiju vienīgā tāda) aizeju pie administrācijas.. Pieeju pie sievietes, pasaku savus datus, sieviete no administrācijas no sākuma pasaka aplamu datumu kurā man itkā bija jābūt... Es apgalvoju ka man jābūt šodien nodarbībā, pēc laika izrādās, ka man jānāk citā dienā, jo notikusi cilvēciska kļūda. Pilnīgs absurds, jau otrā ķibele ar šo skolu. Vienas vienīgas galvas sāpes.. !

Sūdzība veiksmīgi atrisināta -k 27.07.2018

Problēmu atrisinājām , skolas administrātore Gunita ļoti pretimnākoša izrādijās un vairrākkārtīgi atvainojās par radušos situāciju , kurā īsti viņa nebija vainīga . Paldies viņai.

Atbilde no autoskolapresto Pārstāvja atbilde 06.08.2018

Abās situācijās skola bija atkarīga no CSDD datu bāzes darbības, kas nav mūsu atbildības robežās, un tā diemžēl pievīla.

L LieneKarklavaine 04.05.2019

Autoskola PRESTO sevi pozicionē kā autoskolu nr.1. PAŠU IZVEIDOTĀ mājaslapā AUTOSKOLAS.COM, kura apzināti reģistrēta uz ārvalstu domēna servera, lai nevarētu redzēt domēna īpašnieku.

Jebkurš sevis cienīgs SEO speciālists uzreiz pamanīs saikni starp šīm abām mājaslapā, izmantojot dažādus rīkus ( ahrefs, semrush utml. ).

Autoskolas.com ir ATBALSTA resurss autoskolas PRESTO mājaslapai un tiek izmantot, lai apzināti maldinātu topošos klientus.

Lūdzu neesiet tik naivi un neticiet šim autoskolas.com topam

A autoskolapresto Pārstāvja atbilde 20.07.2019

LieneKarklavaine profils reģistrēts 04.05.2019 ar vienu vienīgu mērķi - tai pašā dienā ierakstīt 7 pilnīgi vienādus, apmelojošus paziņojumus. Mums nav pilnīgi nekādas saprašanas, ko Jūs mēģinat pateikt. Bet viens ir skaidrs, ka darbojaties kāda konkurenta interesēs. Internetā ir ļoti daudz viedokļu un topu, tad kāpēc mums par to būtu jāuzņemas atbildība? Mēs esam internetā populārākā autoskola Latvijā (Facebook, Instagram, Youtube, Google), tāpēc arī nelabvēļu netrūkst. Bet tas ir bijis milzīgs darbs 7 gadu garumā.