www.sudzibas.lv Autoskola Presto Instruktori, attieksme

Autoskola Presto - Instruktori, attieksme

Sāku mācīties teoriju un viss bija labi, līdz brīdim, kad sāku braukt. Saprotu, ka esmu neapķērīga un daudz lietas nesaprotu, bet apņēbība netrūka. Uz pirmo braukšanu bija jāgaida 2 nedēļas. Instruktors Lekturis man mācīja braukt mēnešus 6. Nedēļā ņēmu 1-3 nodarbības. Grāmatiņu nekad arī neaizpildīja. Teica, ka to darīs tad, kad būšu gatava eksāmenam. Sapratu, ka jāmaina instruktors. Aizgāju uz skolu un prasīju citu instruktoru uz ko saņēmu stingru NĒ, jo instruktors esot labs, proti, tikai ne man. Saruna ar Dzintru (skolas teorijas pasniedzēja) beidzās ar to, ka aizcirtu durvis un neatgriezos. Nomainīju autoskolu, instruktoru un vadītāja apliecību ieguvu mēneša laikā.

D

M mitsubaru 15.07.2016

tu esi padomajusi ka
Tas pirmais tev paradija stuuri?
Un otrais tikai tev bikshki pielaboja?

Tu tachu ari piermo reizi normali neatsukaji?

Tu nevari salidzinst 1 un otro reizi..
Jo pirmaja tu esi lose!!!!!!

A autoskolapresto Pārstāvja atbilde 16.01.2017

Diemžēl tikai tikko atklājām Jūsu sūdzību šeit. Savstarpējā līgumā ir ietverta kārtība, ka galējā instance ir skolas direktors, bet to Jūs neizmantojāt. Esam pārliecināti, ka noteikti būtu saņēmusi citu instruktoru.

Diemžēl, šāda situācija nu jau kādu laiku ir vēsture. Kursanti var mainīt instruktorus katru dienu un to arī dara. Ir iespēja redzēt dažādas apmācību tehnikas; psiholoģiski nepierast tik ļoti pie viena pasniedzēja, kas dod lielāku noturību eksāmenā; izvēlēties pasniedzēju atbilstoši savai kabatai; instruktori pie mums saņem samaksu par katru nodarbību (ne tā citās LV autoskolās), līdz ar to nav ieinteresēti stiept apmācību; apmācību process tiek dokumentēts speciālā apmācību žurnālā. Lai noslēgtu līgumu ar skolu, nav vairs nepieciešams ierasties birojā, to var izdarīt attālināti, izmantojot mājas lapu.

Ļaujiet mums kaut kā kompensēt šo situāciju, sazinoties ar autoskolas direktoru.