AkisE 01.02.2013

Kam nav viedokļa, tas bez biksēm :)

A autoskolapresto Pārstāvja atbilde 04.02.2013

Šis ir oficiāls mūsu autoskolas viedoklis.

Nav saprotama konkrētā pretenzija.

S slaidais 07.02.2013

Varu paskaidrot, piegriezies ir droši vien tāpēc ka. Ierakstot kaut vai Google vārdu "Maris1234" parādās informācija kur šis cilvēks "spamo" par Jūsu autoskolu. Visās iespējamās vietās.

A autoskolapresto Pārstāvja atbilde 07.02.2013

Neko tajās bildēs nevar saskatīt. Tas, ka Māris izveidojis Fotki.lv kaut kādus folderus, šeit nekādu lomu nespēlē.
Nav skaidrs, kāpēc Google jāraksta Māris123, jo patiesībā nevienu tas neinteresē.

Mēs jau minējām otrā postā, kuru izveidojāt par mums, ka nevaram uzņemties atbildību par cilvēku komentāriem internetā. Nav noslēpums, ka daudzi no tiem izveidoti un var tikt izveidoti, lai mums kaitētu. Tam nevajadzētu pievērst tādu vērību.

Kas būtu jāņem vērā, ka mēs nekad neizvēlesimies tādu stratēģiju, lai attīstītos uz konkrētu konkurentu nomelnošanas fona. Tas, ka visā industrijā ir problēmas ar izglītības kvalitāti, tas gan ir fakts.