www.sudzibas.lv Autoskola Presto apmelošana un nespēja samaksāt par darbu

Autoskola Presto - apmelošana un nespēja samaksāt par darbu

Tukša runāšana un oficiāli (autoskolas Presto) izdots dokuments, kas apliecina patiesos darba izbeigšanās iemeslus! Domāju, Zigmār Janson, komentāri lieki. Goda aizkaršana un neslavas celšana arī ir LR likumdošanā sodāma rīcība...Domāju, nobriedušam un pieredzējušam skolas īpašniekam tas būtu jāzin. Tā lūk... Nerekomendēju sadarboties ar šada līmeņa vadību.
Un kā tad ar izsludināto atlīdzību? Esmu spējīga pierādīt un apliecināt dokumentāli parādsaistības pret darbiniekiem šim uzņēmumam... :) :)

Atbilde no autoskolapresto Pārstāvja atbilde 07.09.2017

Ieva Krasovska tika ATLAISTA saistībā ar neatbilstību zīmola uzstādītajiem darba un servisa kvalitātes kritērijiem. Strīda būtība ir nevis ALGA, bet papildus kompensācijas apmērs. Strīds tiks risināts tiesas ceļā.

500EUR balva bija pieteikta, lai pierādītu vienā gadījumā, ka tas bija konkurentu izdomāts stāsts, kas arī izdevās, savukārt Tavā gadījumā mēs nemaz nenoliedzam, ka mums ir konflikts par atlaišanas kompensāciju. Cilvēkiem mēdz būtu dažādi viedokļi par lietām - tas ir normāli.

Ie

Ot Otw 22.06.2019

Uzjautrina Autoskolas Presto atbilde: "Strīds tiks risināts tiesas ceļā.". Strīds tik tiešām tika atrisināts tiesas ceļā un neviens Presto pārstāvis neieradās uz tiesas sēdēm. Protams, ko tur ierasties, ja pirms tiesas procesa uzņēmums tika ļoti ērti pārrakstīts, kā jau pieņemts pisnesmeņiem.

Rezultātā, godīgie Latvijas uzņēmēji samaksāja par Presto visatļautību, jo naudu Ieva saņēma no garantijas fonda, kurā pēc likuma iemaksas veic visi nodokļus maksājošie uzņēmumi.