Autoskola Nr. 1 - Krāpšana

Autoskolas teorija principā mani apmierina 11 nodarbības pagāja mēneša laikā un autoskolas teorijas eksāmens viegls, bet pārējais pilnīgs murgs; instruktori - viens no tiem neko neskaidro braukšanas laikā tikai ap 15 braukšanu sāk stāstīt kā man problēmas ar spoguļiem (a agrāk es to uzzināt nevarēju) , kā arī braukšanas laikā viņam vajag kaut kur aiziet (un tas nav pamīzt) , ir citas baumas par instruktori kas lamājas ceļa laikā, un jēga man maksāt par braukšanu un tādu attieksmi, beigu beigās iztērēju vairāk par 1k, un tiesības tā arī neieguvu.

I

G Gulbenietis 12.09.2022

Nomaini autoskolu un instruktorus. Ja vaina nav tevī pašā, vajadzētu būt ok. Par 1 k vajadzētu iegūt vairākas kategorijas, nevis pa B muļļāties.

S skolnieks1 04.03.2023

Kā sauc instruktors?