Instuktori Imperija Edgars - Slikts serviss

Instruktori ir Edgars un Sergejs. Impērijas instruktori nodarbībās guļ praktiski horizontāli, spaida telefonu un runā kā ar kartupeli mutē - liekas ka tūlīt aizmigs. Stāsta visu pavirši piekasoties tikai pāris sīkumiem kurus atkārto visu laiku kad nav ko citu teikt.
Instruktors 20 minūtes pirms nodarbības uzraksta ka tehnisku iemeslu dēļ netiek, un tā divas reizes.
Pusotru stundu sēž blakus un klusē. Kad uzdodu jautājumu cik ilgi vēl brauksim, rausta plecus. Reāli ! Par braukšanām neesmu redzējis nevienu čeku. Vidam būtu kur aizdomāties! Paviršums un bezkaunība, nekas vairāk!

Atbilde no Autoskola IMPĒRIJA Support Pārstāvja atbilde 16.06.2016

Paldies par komentāru!
Izmantosim to, lai uzlabotu autoskolas pakalpojumu sniegšanas procesu.
Autoskola Impērija

V vitalik090 17.06.2016

Не ходите к нему.он ничего не научит.просто ужас.

E ella21 23.06.2016

Бред полнейший!Хороший инструктор и просто позитивный человек!

A Arnolds 123 29.06.2016

На вкус и цвет все фломастеры разные. Всем клиентам не угодишь. И это не только с инструкторами.