www.sudzibas.lv Autoskola Einšteins Neapmierinoša pieredze

Autoskola Einšteins - Neapmierinoša pieredze

Uzsāku mācības autoskolā "Einšteins" 2020. Gada sākumā. No sākuma bija viss ok, taču sākot braukšanas nodarbības sapratu, ka instruktors nepievērš pietiekamu uzmanību kursantam un tam, kas notiek uz ceļa. Nobraucu minimālās 10 braukšanas pa pusgada laiku sakarā ar pandēmiju, un instruktors pēc 3 mēnešu Ilgas nebraukšanas pasaka "labi, ej uz skolas eksāmenu". Nebija iemācījis ne figūras, ne drošu braukšanu un toleranci pret citiem autovadītājiem. Šķita, ka vienkārši gribēja tikt vaļā no manis, jo Rindas uz apmācībām pie šī instruktora ir astronomiski garas (1 mēnesis vismaz) . Es pat nejutos drošs braukt 50 km/h pilsētā. Izgāzos skolas eksāmena, nomainīju instruktoru.
Šis instruktors pievērsa uzmanību tam, ko daru uz ceļa, iemācīja vismazākās kļūdas, taču pie figūru mācības nokļūdījās. Iemācīja noskaitīt specifikas katram Csdd auto un kā manevrēt attiecībā ar tiem. Palaida uz eksāmenu, biju ļoti priecīgs, ka nolikšu ar pirmo, jo biju pa satiksmi praktizējies pietiekami. Pienāca Csdd eksāmens, izvilku džipu. Figūras nemācēju, jo instruktors bija brutāli iemācījis nepareizi skatīties. Tāpat bija ar otro reizi. Instruktori autoskolā ir dažādi un nav iespējams zināt, vai cilvēks iegūs kvalitatīvu braukšanas apmācību iestādē.

H

B Baidens 03.11.2021

Līdzīga pieredze.

G Gulbenietis 03.11.2021

Džips, visi vainīgi. Ar spoguļiem arī netiksi galā, ja nebūs čuikas par gabarītiem. Manējais instruktors gulēja jau no pirmās nodarbības, arī it kā neko neiemācija - Rīgā. Nu, i hren, tāpat noliku, kaut papildus nemācījos ar čomiem, bet paņēmu iespēju izbraukt ar autoskolas visāda veida autiņiem, lai čuika labāka būtu. Vienmēr pretenzijas ir luņiem, kuriem nemaz nedrīkst dot tiesības. Netā apskaties, kā izmantot spoguļus. Ja nesapratīsi, tad nav lemts. Kā šitie pedoni lielveikalu stajankās besī :D.