www.sudzibas.lv autoserviss Valdlaučos ļoti paviršs darbs, augsta cena

autoserviss Valdlaučos - ļoti paviršs darbs, augsta cena

Nodevu pie Ivo Valdlaučos remontēt savu Mercedes Benz. Bija jānomaina priekšējie bremžu kluči, bija jāveic automašīnas vispārēja apskate. Mainot bremžu klučus no suporta virzulīša netika notīrīta rūsa, tas ar visu rūsu bija iedzīts bremžu cilindrā. Tā rezultātā uz trases, kad apdzinu otru auto, mans Mercedes sāka stpri vibrēt un situācija kļuva dzīvībai bīstama, jo bija noķīlējusi kreisā priekšējā bremze, kas arī izsauca vibrāciju un dīvaino mašīnas uzvedību. Bez tam tajā pašā pusē bija sen lūzusi priekšējā atspere par ko mani nebrīdināja. Es to atklāju labojot noķīlētās bremzes. Ja ir dārga dzīvība, tad no šī autoservisa, kurš pieder Ivo, ir jāturas pa gabalu. Tur tiek melots un tiek apkrāpti klienti, jo gan rūsu uz virzulīša, gan lūzušo atsperi remonta laikā nevarēja nepamanīt, bet man tika apgalvots ka auto ir drošs un pilnīgā darba kārtībā. Es šo rakstu tādēļ lai brīdinātu citus autobraucējus par blēžu servisu.

O