www.sudzibas.lv Autoserviss SIA "Četri Plus Kompānija" Naudu nokāš un attieksme nekāda

Autoserviss SIA "Četri Plus Kompānija" - Naudu nokāš un attieksme nekāda

Nu vispār graujošs mazs pretīgs autoserviss. Mašīnai vajadzēja nomainīt saļņikus - vienojāmies par konkrētu summu, aizdzenam mašīnu, pēc kāda laika atskan tel. zvans, ka par tādu sviestmaizi viņš tik lielu motoru netaisīšot - 16V, esot jāpiemaksā vēl 30Ls pie 90Ls un tad jau tā būšot dāvana mums.

Tā kā citas izejas nav - piekrītam, vakarā braucam pakaļ mašīnai, bet tur notikusi kaut kāda šaize un kaut kas nestrādā, kad dzenam mašīnu atpakaļ, tad atbilde, ka pa tādu naudu viņu neviens nepārtaisīs. Pretīgi!!!

Nevienam neiesaku braukt uz tādiem maziem kaktu servisiem, gribējām ietaupīt rezultātā mūs pamatīgi apkāsa.

Skopais maksā divreiz!!!

N

J Juris 28.10.2008

Man pašam arī ir auto ar 16Vdzinēju-bet par Tādu sviestmaizīti labprāt uz turieni aizbrauktu.Asaru birdinātājam jāvelk laķenes un jābrauc uz lielāku sevi, kā es to izdarīju samaksājot par analogu darbiņu210ls.

U Uģis 28.11.2008

es pats remontēju auto un mans viedoklis ir ja meistars apņēmās veikt konkrētu darbu par konkrētu samaksu tad tas ir jāveic kvalitatīvi un nav starpības par cik un kur tas tiek veikts, arī lielā servisā pa dārgo sataisa ziepes

D duksis 28.11.2008

wajag uz latgali dzit remontet lielakus remontus uz pusi leetak!!!

V Vitols 01.08.2009

Kadas mulkibas... loti labs servis ... varu sadaret atkal kaut kats viniem konkurents...
Un prieks nietks ir loti laipnis, tapat ari miestari .. un lielu naudu nenem

W www.salaboauto.lv 26.03.2011

Laipni lūgti www.salaboauto.lv mājas lapā.

Mūsu projekta mērķis ir sniegt uzskatāmu informāciju par autoservisiem visā Latvijas teritorijā. Jums tiek dota iespēja izvēlēties labāko piedāvājumu no visām mūsu datubāzē pieejamām auto darbnīcām, ņemot vērā tās piemērotību Jūsu vajadzībām un ērtāko atrašanās vietu. Mēs palīdzēsim potenciālajam pakalpojuma saņēmējam atrast labāko šo pakalpojumu sniedzēju.

Mūsu misija ir kļūt par vadošo autoservisu katalogu un mēs ticam, ka kopā mēs spēsim šo nozari veidot godīgu un atvērtu saviem klientiem.