Autoserviss Sergeys Gorchakov - Ne iesaku ne vienam

Ne iesaku ne vienam iekrist uz šo nelieti slīpēts krāpnieks!Ilga sāpe,caur pazīšanos bijusī sieva ieteica mums šo Sergeju,kā labu vietu,kur aizvest piepucēt mašīnu pirms tehniskās apkopes aizvedām vienreiz viss,ne ko līdz galam ne bija sataisījis tehniskajā apskatē izgāzāmies,kā vecas sētas jo pat lampiņu ne bija nomainījis,bet taču uzticējāmies ne skatoties uz to ka mašīna sāka aizdomīgi niķoties pēc viņa aizvedām otro reizi pēc kuras 2 dienā vīrs vispār palika uz ceļa ne zinu kā viņš caur pazīšanos izgāja tehnisko briesmīgākais bija tas ka viņš gandrīz ne ko ne bija izdarījis un paņēmis no mums 1200e ne iedeva ne čeku ne ko ne akumulatoru bija no mainījis vispār ne ko un visas pa virsu kamēr mēs gaidījām mašīnu pa 2 nedēļām katrā reizē šis vēl ar mūsu mašīnu braukājā tas bija kautkas briesmīgs!

M Martella 21.05.2020

Autoserviss Iļģuciemā Spilves ielā!