Autoserviss - Kemi

Vēl sliktāku servisu ir grūti atrast! Aizvedu savu auto uz Kemi, lai noregulē bremzes pirms tehn apskates. Rezultātā pateica, ka nevar noregulēt, jāmainot esot bremžu eļas sadalītājs ~200 Ls. + bija izbrīnīti, ka uz bremžu barabāniem norādītais (iegravētais) diametrs ir lielāks nekā reālais diametrs, prasīja vai es esot kk audzējis klāt! + Bija ļoti dusmīgi, ka uzprasīju vai nav kādu citu veidu kā noregulēt, nemainot sadalītāju.

Tomēr atteicos no šī vilinošā piedāvājuma un aizdzinu uz citu servisu, kurā visu noregulēja, nemainot sadalītāju, bet vienkārši, pievirpojot vienādus barabānus. Par diametru izrādījās, ka norādītais ir max pieļaujamais barabāna nodilums. Daudzko, protams, var nezināt, bet, ja šitādas lietas nezin, varbūt būtu jāapsver iespēja mainīt uzņēmuma profilu, piemēram, uz automazgātavu....

P

K Karina Solberg 19.04.2018

Tad jau sīkums tāds vien sanāca, jo aidzenot savu auto uz Kemi, pēc riepu mainas, jaunie bremžu kluči, tika nomainīti uz pilnīgi nolietotiem. Zagļu kantoris! nevelti šobrīd tas zem SIA AD Baltic autoserviss zīmola!