www.sudzibas.lv Autoserviss kas atrodas penta 60 ls par magnetolu iznemsanu

Autoserviss kas atrodas penta - 60 ls par magnetolu iznemsanu

Uzmanieties no elektrika pakalpojumiem autoservisa kas atdrodas penta pie super neto
iedevu savu auto jo pec remota sedas akumulators, elektrikis izdomaja inemt tikai magnetolu ara un par to paprasija 60 ls
un nemegina darit neko vairs, pagajis menesis tikai sola ka izdaris, bet butiba neko nemaz negribeja darit. Ka, ari iznema magnetolu un pat nemaz nevaicaja vai vajag iznemt, ka citos servisos ja iznem tad atdod ipasniekam bet sis ne pievaca sev.

Bet par parejiem mehanikiem kan varu teikt tikai labu, cepuri nost ka dzeki strada atri un izdaris darbu laika ja vien detalas ir pieejamas. Par to gan varu teik tikai labu. Ari ipasniece ir super, tikai zel ka vinu starpa ir tads nezinitis ka elektrikis.

Tapec cieniejamie auto ipasnieki. Ja nekas nav saistits ar elektribu tad auto dosiet drosas rokas, bet ja kas saistits ar eletro tad rekiniet pasi ja par magnetolu inemsanu 60 ls cik tad maksas citi darbi

B

B bertins 20.07.2013

"ZGS", SIA, Autoserviss atrodas Mezciema Gailezara iela 8
bet ka jau mineju tikai jauzmanas no elektrika pakalpojumiem,
par parejiem nav neviena pretezija, pagadam ir vislabakie mehaniki ko vien Riga zinu
ar ipasniece ir super jo vienmer var sarunat.

bet ja kads var ko ieteikt kur ir labs auto elektrikis padodiet zinju
uz [slēpt]@inbox.lv busu pateicigs par info