Autoserviss Jacar - Pakalpojums

Sākšu uzskaitīt :
1. vajadzēja mainīt eļļu, filtrus (visu kas nepieciešams) un teicu lai neskopojas un ielej labu - rezultātā ielēja eļļu kas neatbilda mana motora prasībām, pastāvēja risks ka nodils sadales vārpsta, kā arī parādījās skaņas no motora telpas. (pēc neilga laika nomainot eļļu skaņas pazuda).
2. bija problēmas a/m jaudu, tika atstāta uz pārbaudi un remontu (saremontēja uz nedēļu un atkal jauda pazuda) šoreiz serviss teica, ka ir jāmaina turbīna, kas izmaksās aptuveni 200Ls. Rezultātā aizbraucot uz citu servisu, kur nomainot vakuma trubas - jauda atjaunojās.
3. paziņa bija tur patstāvīgais klients, kurš pilnībā bija uzticējies šim servisam. Viņi bija viņai ieteikuši mainīt aizmugurējos amartizatorus, jo esot galīgi beigti. Pēc tam kad biju pastāstījis par saviem piedzīvojumiem ar šo servisu, paziņa izlēma veikt diagnostiku Mazdas centrā ( a/m ir Mazda). Rezultātā - amartizatori esot kārtībā un nav jāmaina.

Ieteikums, neiebraukt Jacar autoservisā kas atrodas Rīgā, Viskaļu ielā 20.

E

R rapsis1971 14.06.2013

šitie Prieka VēSTS pārstāvji čakarē kā tik māk un piedevam vel nedod čekus un remontu apliecinošus dokumentus