Autoserviss (āgenskalna ielā 32) - Slikts serviss

Pirms atdot mašīnu uz sliekšņa pārmetināšanu viss bija aprunāts gan summa gan kā izskatīsies gala rezultāts, tajā brīdī mani viss apmierināja un biju pilnībā pārliecināts ka būs izdarīts tieši tā kā man to parādija, pienāca laiks kad var saņemt auto atpakaļ, un tad biju lielās šausmās par to cik slikti bija izdarīts darbs, slieksnis turējās klāt tikai uz metinājuma punktiņiem, kas manā apziņā nav sametināts, un ilgi neturēsies, līdzarto vis ir jāpārtaisa! Un naudas summa arī pēkšņi izauga, pats saimnieks man ļoti centās iestāstīt ka pilnībā sametināt nav iespējams dabūt, paldies vismaz par to ka aptrādāja ar pretkoroziju.

K Kristaps Ratnieks 04.07.2019

Automašīnas virsbūvei neviena detaļa nav ar pilnu šuvi piemetināta. Viss kārtībā. Vienīgi, kur es piesietos varētu būt "sapļūtītais" papildus ielāpiņš pirmajā bildē.

J Jevgenijs Makarovs 05.07.2019

Tur jau ta lieta ka ta detala neturesies labi, jo nav pilniba piemetinats, tur vajag visu labi metinat nevis vienkarsi piekert uz punktiniem kuri netures neko

J Jevgenijs Makarovs 05.07.2019

Vienu reizi uzskapt ar kaju uz slieksna un vis tas nokritis nost, mans pazina kurs ari metina pateica tiesi to pasu ka sametinats ir loti un loti slikti