Autoservisa telpas Garkalne / Aleksejs Skrickis - Krāpšana

Velos bridinat cilvekus, kas mekle telpas Garkalne autoservisam vai darbnīcu, garazu.
Mus bridinaja ieprieksejie nomnieki, bet mes nenoticejam. Tacu diemzel izradas ta, ka noradita summa par ko noma pat menesa laika var manities 2x, 3x augstaka. Tiek piestaditi rekini, par nomas liguma sastadisanu, par elektribu rekins, kas ir augstaks neka latvenergo, liguma noteiktas prasibas nepilda, vienojas par vieniem nosacijumiem, pec 2 dienam pasaka, ka pardomaja. Katru dienu nak un trauce stradat, uzliek nosacijumus, ka telpa var stradat tikai 4 cilveki (kada butu starpiba).
Faktiski no 120 euro par garazu bez udens un kanalizacijas noma 3 dienu laika izauga lidz 250 euro plus vel papildus par tualet, par ligumu utt. Pie telpam nedrikst turet auto, piebraukt var tikai ar saimnieka atlauju. Kad iebilst pret kaut ko, piedraud ar "izsitejiem".
Ta ka neesam pirmie, kas apdedzinas, velejamies informet citus. Esiet loti loti uzmanigi!

Papildināts Janina Krumina 02.06.2017

Aleksejs Skrickis ( kludaini noradits vards ieprieks).
Garkalne, Vidzemes šoseja 1.