AutoServis Admiņu iela 4 - Krāpšana/Nelabošana

Sveiki, Tātad nosaukumu servisam neatceros servis atrodas Admiņu iela 4 Rīgas Centrā..Man mašīna negribēja lekt, Ilgi negaidiju un vilku uz servisu, pacik ieteica to vietu, vērsos tur, kas bija mana lielākā kļūda..... Uzstaisa diagnostiku padzēš kļūdas un mašīna strādā "FokusPokus" bet neilgs bij prieks kas maksāja 25Eiro.Pēc stundas atkal vilku mašīnu turpat. man tika paziņots, ka vadības bloks ir nosvilis vajag jaunu. nu ok. darba gaitā tika pamainīti kautkādi vadi kautkur 'es pat netiku informēts kur' atšķīrību starp to kā bij un kā ir NEREDZU neskaitot neskaitāmas saplēstas plasmasas detaļas.... beigās mašīnu saņēmu pēc 2 nedēļām, samaksājot 270 eiro... tas vis ir nieks, par saplēstajām detaļām solijās solijās nomainīt bet pēc mēneša telefoniski atklāti sūta D#IRST.. tieši tā arī pasaka.aizmirsu minēt, ka čekus viņi neizdod.. ir ideja vērsties auksākstāvošās iestādēs kā VID un patērētāju tiesībās varbūt kautkas tad mainīsies!!!!!!!!!!

J