www.sudzibas.lv AutoRagana.lv Nepatīkama attieksme

AutoRagana.lv - Nepatīkama attieksme

Klusajā sestdienā 26.03.2016., iegriezos kaimiņos esošajā auto tirdzniecības vietā "AutoRagana". Biju kopā ar bērnu un nolēmām papētīt automašīnu, kas varētu būt nākamā pēc esošās. Pētīju dažādas automašīnas un protams izmantoju iespēju tajās pasēdēt kopā ar bērnu un aplūkot salonu. Tad mūsu automašīnu aplūkošanu (pie ceturtās automašīnas) pārtrauca "AutoRagana" darbinieks, kas nevis pajautāja, vai ir nepieciešama konsultācija par kādu no automašīnām, bet pārmeta mums, ka nevajag līst visās automašīnās ar netīriem zābakiem. Ja Jums nav konkrēts mērķis, kādu automašīnu gribat un nav skaidra summa, par kādu gribat pirkt auto, tad apmeklētājam ir ļauts tikai ar acīm apskatīt automašīnas, nevis kāpt atvērtajās automašīnās. Tā kā ziniet, ja atbrauksiet uz "AutoRagana" pētīt autiņu, tad ņemiet maiņas apavus (čības), lai apsēstos salonā un laikam ieteicams bez bērna. Es nu laikam autiņu pirkšu citā vietā, nevis savā novadā. :(

R

K kosmoss19 27.03.2016

Kaut kā pilnīgi piekrītu tam darbiniekam. Tādus tūristus vajag sūtīt tālāk. Ja nedoma pirkt nav ko līst, vel jo vairāk ar bērnu, tam vispār nav nekādas teikšanas un viņa viedoklis ir 0 vērts. Ko senči gribēs to nopirks, un sīkajam būs jābrauc ar to kas ir vai vienmēr ir RS alternatīva :)

G Gudrs 29.03.2016

Pilnigi piekritu darbiniekam.Staiga ar netiram zabakiem un ar bernu ar kartupeļiem rokas, ļoti vajag pec tadiem pa jauno tirit salonu.Tas tev nav muzejs!!!Tas ir veikals.