www.sudzibas.lv autopirts nekvalitativs darbs

autopirts - nekvalitativs darbs

Loti nekvalitativa auto kimiska tirisana pec divam dienam sanemu auto tik slapja stavokli ka izvilktu tiko ka no udens dabuju auto zavet vel divas dienas ar saviem spekiem tas ir vispirms zaveju ar avizu lapam pec tam vel ar celtniecibas feniem.

V

P Pluton 23.12.2011

Очень некачественная работа... машина мокрая насквозь, отношение к клиенту - атас... еле собрала свои вещи по всей территории... даже наружная мойка и та - никакущая (машина помыта местами).
Никому не советую!

A Artūrs 10.01.2012

Kungi, Jums vēl ir paveicies :)
Es samaksāju naudu, saņēmu netīru un smirdošu auto (neko neizmazgāja, vienkārši paneļus notīrīja un samērcēja sēdekļus) un vēl man 2 narkomāni - mazgātāji nozaga gandrīz 500 latu un banku kartes kopā ar plānotāju.
Turieties pa gabalu no šī sēņu kantora!

C Cits Dakters 19.01.2012

noteikti neiesaku, netīrumi netiek izmazgāti bet izsmērēti pa stiklu un salonu, bagāžniekā to šķīdumu laikam no spaiņa lējuši uz krēsliem tas pats... nav pat pacentušies notīrīt auto krēslus, vienkārši samitrinājuši. krāsas traipi netika iztīrīti kā solija. Uz pārdošanu noteikti auto ar šādi tīrītu salonu nevar laist!

S sdexter 07.04.2012

Отдавал машину на химчистку по купону, забрал грязную, как буд-то ничего вообще не чистили. Коллектив - полнейшее быдло. Не советую!

J janis narkas 23.04.2012

karoc ta, moika ir galigi dirsa, nau tur ko darit, ja gribi lai sapis auto laipni lugti uz Auto pirti. A un vel kas visi ir narkomani

Z zigulists 11.09.2012

Saņēmu atpakaļ auto, pēc ķīmiskās tīrīšanas, kurai papildus paņēmu salona žāvēšanu, kas, teorētiski ilga visu nakti. Saņemot auto, no sākuma nepiefiksēju, bet pēcāk cilvēkam apsēžoties uz pakaļējā benķa nācās konstatēt, ka žāvēšana tik tāda ļoti virspusēja bijusi, tā kātik ar dvieli noslaucīts, jo uzspiežot ar roku, pilnīgi straumēm sāka tecēt ūdens.

Divas dienas žāvēju, un vēl joprojām nevar sēdēt uz aizmugurējā sēdekļa. Ja tomēr vedat auto uz turieni, tad kārtīgi pārliecinaties, ka salons tiešām izžāvēts.

Z zigulists 11.09.2012

C c3061383 20.12.2013

Nopirku kuponu, bet neizmantošu: "danu to bandu", labāk nebojāšu autiņu un savus nervus! Žēl tikai, ka viņu mahinācijas noskaidroju jau tikai pēc kupona iegādes :(