autonomas Iziresana ! - AUTONOMA

Neiesaku iret no sitas firmas http://www.autorentriga.lv/ ! reali apshmauc ! kad zvaniju sarunat masinu teica ka maksas 35 eiro!

Cena par 1 nedēļu: 230 € (32.86 €/dienā) 162 Ls (23.09 Ls/dienā)
Ja masinu izre uz nedelju dienas maksa ir (32.86 €/dienā) ta ka es niemu uz 5 dienam man teica ka maksas 34 -35 euro!
Aizsutiju savu draudzeni pakalj maisnai ta ka manis nebija uz vietas ! šie noforme masinu pa 48 Euro diena!to vina man pasaka kad jau viss bija noformets ! Pierakstija kkadus mazgasanas pakalpojumus pa 20 eiro! bija jau pa velu un masina bija izireta ! beet ta pirma un pedeja reize kad es te izireju masinu ! !!!!

Vel viens moments Reklama ir noradits ka Masina 2006 gada Jaunais Mini coper ! bet isteniba bija vecais mazais modelis 2003 gada ! Shausmas ! nevienam neiesaku iret tur masinu! !!!!!!!!!!!!!

č Čupakabra 21.06.2014

Es tur arī nomāju, ar vienu reizi pietika. Neuzticama kompānija.

B bitite21 21.06.2014

Tā vien liekas, ka lielākā daļa autonomu krāpjas-bieži ņemam auto uz nomu un cik nav ņemts pēc sludiājumiem-pa telefonu saka vienu-atbrauc uz vietas-mašīnas cita gada sistas-krāsotas-bez kondicionieriem, radio--u.ttt...vēl neesam trāpijuši uz to sludinājumu kur viss atbilst rakstītajam...

č Čupakabra 21.06.2014

No savas puses varu ieteikt Ecorent. Divas reizes ņēmu nomā auto. Mašīnas jaunas un par pieejamām cenām.

A alexmrz 22.06.2014

Esmu vienmer irejis no ca4rent.lv nekad nebija nekadu problemu! vienkarsi sho reiz pa velu saku par to domat un viniem jau viss bija izniemts !

Redzes kad bus jaatdod masinu ! - Ka bus ! ceru ka neko neizdomas !