www.sudzibas.lv Autonoma Auto defekts

Autonoma - Auto defekts

Sākās ar to, ka mani pievīla divas autonomas kurās biju laicīgi pasūtījis auto. Nācās meklēt ar ss.lv starpniecību automašīnu, jo pat autonomās nebij iespējams neko iznomāt. Atradu šo sludinājumu : www.ss.lv/msg/lv/transport/transports-rent/cars/epfjk.html . Sazvanījos( *** 65-979), satikāmies, auto tika sastādīts līgums uz Irinas Volkovičas vārda. Tika apiets riņķī auto un apskatīti visi esošie defekti. Bildē redzams priekšējā kreisajā spārnā bukte, kura man pašsaprotami bij kā viena vesela, ne kā divas atsevišķas. Ka tika nodots auto lidostā iznomātājs atbrauca ar vēl kādu kolēģi, kurš uzreiz bij klāt un apgalvoja ka tuvākā bukte pie virzienrāža neesot bijusi, bet gan tikai pie arkas un skrāpējums pie aizmugurēja spārna. Godīgi sakot, ar mazu bērnu blakām braukājot, netiku ne reizi uzsitis auto, jo centos braukt akurāti! Nav jābūt ekspertam, lai saprastu, ka tie defekti ir radušies no viena un tā paša negadījuma. Mana kļūda, ka neuztaisìju bildes, lētticība piekrāpa mani. To, ka man pēc 1h gaida lidmašīnas pacelšanās, nedeva laiku ar viņiem cīnīties, tapēc dabūju piekāpties un šķirties no drošības naudas. Vīri zin kā vēl papildus piepelnīties krīzes laikos un izmantot šādus mirkļus!
Tapēc brīdinu un esiet modri ar autonomām ;)

C

R raivis 24.08.2011

intresanti, kapēc jāabrauc diviem firmas pārstāvjiem satikties ar klieientu...
Nākamreiz zināsi, ka jāņem auto autonomās, kur neprasa ķīlas naudu.

S Strom 10.12.2011

Kā tad, Raivi, padomā no pakalpojuma sniedzēja puses, ja tavam autiņam uztaisīs kādu skādi un nebūsi paņēmis drošības naudu, kā tu no klienta pēc tam dabūsi atpakaļ? Lūgsies?
Protams, tas neattaisno Celmz aprakstīto situāciju, bet bez drošības naudas dot auto ir milzīgs risks palikt mīnusā.
Pieņemsim, ka Celmz auto būtu dabūjis bez drošības naudas un tā skāde tiešām būtu bijusi viņa vainas dēļ? Kā būtu šajā situācijā? Celmz uzliek mīksto, ielec ļopenē un tu vari braukt taisīt savas buktes par savu naudu. Ok, tevi, protams, var ielikt melnajā sarakstā un nopietnās nomās tev vairs auto neviens nedos un varēsi turpināt dzīvoties pa šitādiem šaraškina kantoriem.

Neitrāls citas auto nomas pārstāvis.