automazgatuve garaz 1 - motora mazgašana

vakar iebraucu automazgatuvē, lai džeki nomazgā tosolu no motora, noleca šlauciņa un visa motortelpa bij pielieta.pateicu lai dara to ļoti prātīgi, bet ko Tu domā???ta paņēma un nolēja visu motoru ar ķīmiju un ar karčeri nomauca
ta ka tagad remonts uz ne mazām naudiņām... iedarbinot mašīnu iedejās akumulatora lampiņa un apgriezieni uzleca paši no sevis.
stāvēju pusstundu teicu lai slauka susina da jebko, bet lai
ta lampa nedeg man...a šie tik atrunājas ka susinātājs slikti šiem strādājot..nju ko es aizbraucu līdz mājām...bet šorīt uz darbu netiku, jo noslāpa stūre negriezās un Generators kaput...kaut gan mainīts pirm četriem mēnešiem...Loši tur stŗādā tas nu ir skaidrs...jo teica ka dīzelim jau nekas nekaitēšot ja ar spiedienu mazgāšot...

D

Q QWE 07.02.2011

Dacīt, varbūt izguli vārdadienas pohas līdz galam un tad raksti. P.S. Tevī losīgums arī izskatās netrūkst.

č Čoms 07.02.2011

Tad jau tie servisa speciālisti ir galīgi dulli bijuši.Tagad tiešam problēmu ir vairāk nekā vajag.Neskatoties, ka tas ir dīzelis, elektroiekārtas motortelpā ir pietiekoši, kā arī ūdens droši vien ir ticis caur ventilācijas cautumiņiem gan stūres pastiprinātājā, gan bremžu sistēmā.Vienīgā iespēja, iedzīt auto uz diennakti siltā telpā, un nomainīt visus darba šķidrumus, eļļu un elekrolītu akumulatorā ieskaitot.