Automazgatuve Dubultos - nesapotams serviss

Sodien velejos nomazgat savu Lexus jeep Jurmala, Dubultos ( preti Dubultu Poliklinikai, pie Elvi). Izstavejusi rindu, butu bijusi nakama pec principa kurai butu tikusi ieksa lai mani apkalpotu. BET man aizmugure piebrauca Porche jeeps ar virieti pie stures, un puisis pec briza atvera mazgatuves durvis un es domaju es varu braukt ieksa bet vins pasauca virieti kas bija aiz manis, kurs bija ieradies velak . Ja tur ir rindas principa mazgaatava tad ar kadam tiesibam sis puiselis iesauc masinu kas ir aiz manis? un neko nepaskaidrojot, nepienakot un neizskaidorjot situacija, uzskatiju to par diskriminaciju!!! un aizbraucu prom, esot jurmalniece un tas automazgatuves kliente, es netaisos tur vel kadreiz izmantot sis iestades pakalpojumus, nav pirma reize!!

K

S sets71 20.01.2012

Kas vispār ir Lexus Jeep? Purns no Jeep, pakaļa no Lexus? Vai otrādi?
Un acīmredzot Porsche Jeep izskatījās impozantāk.

C Chak Norris 22.02.2012

vispar tur ir ari pierakstisana/