Automasinu tirdznieciba Jelgava - Krapnieks!!!

Nekad neperciet masinas Jelgava, pardevejs ir tik slipets, ka nav zinams vina vards un uzvards, varu visus bridinat vienigi izmanotjoj si KRAPNIEKA tel. nr. un tas ir 26058900. Ja redzat kadu sludinajumu ar so numuru, nekad nezvaniet un Dieva del neperciet no vina masinas, sis cilveks ir KRAPNIEKS. Vins nav nomaksajis Ievedmuitas nodokli par automasinam, tiklidz Jus registrejat automsinu CSDD, so summu, kas nav maza, prasa no Jums, jo sis "tik looti ainemtais pārdevējs" jau ir aizbraucis ar Jusu naudu. Ja, un vel, ar siem nopirktajiem auto tehnisko apskati iziet nevar, kaut gan pardevejs ieprieks apgalvo, ka nebus problemu!!!Milie cilveki, ludzu, esiet piesardzigi!!!

Sardele 29.02.2012

Kā var uzticēt savu piķi cilvēkam, kura vārdu un uzvārdu tu nezini? Teiciens "loh - eto suģba" strādā tomēr.

M mirdza 29.02.2012

"Loh" eto TI!!!