Autolion - ARPRATS!!!

Parasti taisu savu BMW Bauska M-motors, kur vienmer super sataisa un pa normalam cenam un atri. Gadijas ta, ka noplisa turbina un veel sis tas...7 dienas vakaraa riigaa un izvelejos so servisu AUTOLION tapec, ka internetaa uzgaju, ka tas strada 24 h... un ta bija mana lielaka kluda.
Termini vispar neeksiste, teicu, ka vajag steidzami, bet tur viens cilveeks njemaas un lej pa ausiim visu laiku. Bija pat taa, ka pa telefonu man teica, ka masiina gatava es atbraucu un ieraugu, ka taa ir pilniigi izjaukta... pilniigs nonsens... truukst komentaaru...sviests.
Cenas vispaar peec principa, jo vairaak nokaast, jo labaak... un ipasnieks agresiivs tips, nerunaa latviski, apsaukaajas, visu laiku kaut kaadas mistiskaas garantijas baarsta...vispaar tik daudz negatiivu un bezsakariigu sviestu sen... precizeesju pirmo reizi saskaros.
Galu galaa, masiinu kaut kaa peec 2 ned., katru dienu zvanot un katru otro dienu braucot pie vinjiem, es dabuuju atpakalj un bonusaa uz spaarna bija divas buktes, par kuraam man teica, ka es neko nepieraadiisjot un, ka taadas jau esot bijusas.
Protams, ka masiina nebija kaartiigi sataisiita, no motora lija aaraa saljarka, kura savukaart sabeidza starteri, bet nu tajaa mirklii priecaajos par to, ka vispaar dabuuju aaraa savu masjiinu.
MURGS KAUT KAADS!!!

E

P posts 04.12.2010

pidari, ne vairāk, žēl ka neesi kāds bandīts, kas tiem pidariem pa purnu sadotu un servisu tā uz ausīm uzliktu...

D Doberman 10.01.2011

Пользовался услугами этого автосервиса и остался очень доволен. Всё было сделано качественно и вовремя. А комментарий "kungsa" выше даже читать неприятно. Думаю, что он даже не совсем понимает о чём пишет (ну, наверно, за исключением слова "pidari"... )

J Juris 10.01.2011

Jā, neieteiktu tur braukt nevienam, es arī pagājušovasar uzķēros, nožēloju, ka nevedu pie sava meistara, bet izvēlējos šo. Reiz naktī braucot izbeidzās lādēšana akumulatoram un tika nolemts vest auto uz turieni, sataisīt it kā sataisīja labi(ģeneratora remonts), diemžēl tika pārmaksāts, džekisākumā negribēja atdot to ģeneratoru, no kura tika ņemtas detaļas manējam, kaut tiku samaksājis arī par to, kad vairākkārtēji uzstāju, tad atdeva. Tāpat tika vilkts laiks, auto jau vajadzēja būt gatavam, bet dabūju nosēdēt vēl divas stundas.Un mani nošokēja tas, ko viņi reizēm dara ar klientu auto, tie tiek lauzti un tiek gonkots pa teritoriju.Ierodoties pēc auto pagalmā redzēju apmēram 5m garas nospolētas švīkas ar mana auto protektora nospiedumiem, kad aplūkoju savu auto, redzēju, ka bija spolēts.Kad prasīju paskaidrojumus, tad protams neviens neko un teica, ka servisa vecākais meistars dzinis iekšā auto, lieki teikt, ka paša uz vietas nebija, kad šo sazvanīja, arī teica, ka neko nezinot, braucot prom, piedraudēju ar VID, policiju un defektu bezmaksas novēršanu, ja tādi parādīsies, beigās nosplāvos un aizbraucu prom.Vienu brīdi rokas niezēja sadot pa degunu.Varbūt vajadzēja tomēr mēslus viņiem sataisīt.Silti iesaku, NEVEDIET AUTO UZ TURIENI!

T tinks29 15.03.2011

Sveiki visiem!Tagad viņi ir uz Stabu 42.Nebraucat uz turieni nekāda gadijumā jo tur ir ritigi čakarētaji.

M Mers 05.10.2011

SIA Autolion ir kropļu banda. Tur strādā tāds Jaņis, kas nerunā latviski (jocīgs vārds nelatvietim) un pozicionē sevi kā lielisku elektriķi. Kā izrādās viņš māk tikai lodēt vadus kopā, bet par jebkuru elektronikas problēmu zvana savam paziņam Jurim. Manam autiņam bija nosvilis drošinātājs, tādēļ netaisījās logi ciet, lai to atklātu, man atvēra vaļā visu ko varēja atvērt un pie reizes salauza. Pēc viņu remonta logi vērās ciet (ielika drošinātāju), taču nestrādāja nu jau spoguļu aizvēršana, jo ģeniālais Jaņis bija izrāvis ārā daļu no mikroshēmas, kuru solīja nomainīt, par to protams iedevu viņam kārtējo naudu. Tad bez šaubām zvanījos un braukāju pie viņa 2 mēnešus, lai uzliek mikroshēmu, bet bija pastāvīgas atrunas, ka kaut kas neesot, kaut kādas aizķeršanās utt..Galu galā laika trūkuma dēļ atbraucu pie viņa vēl pēc kāda mēneša un beidzot noķēru viņu aiz rokas, prasīju lai sataisa ko salauzis, pie tam vēl, ka par to biju jau samaksājis. Taču man pretī pateica, ka neko netaisīs, jo par savu daudu viņš neremontējot - lai ko tas arī nozīmētu.
Zvanīju autoservisa īpašniekam, viņš ieteica vest Jaņisu kaut vai uz mežu, viņam esot vienalga, tapat teica, ka viņš strādājot viņa servisā uz sevi un neesot servisa darbinieks.
Vienvārd sakot, gribētos izbrīvēt laiku, lai vismaz vidam pazvanītu un pateiktu, ka džeki bez čekiem bez kases un bez jebkādas atbildības strādā, bet pašlaik pietiek laika tikai tautu pabrīdināt.
p.s. nebrīnīšos, ja komentētājs - aizstāvis būs pats īpašnieks, kas cenšas attaisnot savu kaktu servisu.
Nevienam neiesaku uz turieni braukt remontēt savu autiņu, ja vēlas ietaupīt naudu un nervus...