www.sudzibas.lv AutoLab Nelikumīga saimnieciskā darbība

AutoLab - Nelikumīga saimnieciskā darbība

Vēlos brīdināt par autoservisa Autolab nelikumīgu saimniecisku darbību.

2021. Gada 26. Augustā autoservisā autolab.lv, kura faktiskā atrašanās vieta ir Mārupe, dzelzceļā iela 59, tika veikta automašīnas virsbūves un priekšējo lukturu pulēšana. Runājot par cenām - tās pēkšņi atšķīrās no tām, kuras norādītas mājas lapā: priekšējo lukturu pulēšanas Cena mājas lapā ir 30 eur, bet faktiski maksājot sanāca 40 eur. Par virsbūves pulēšanu lūdza 200 eur un pēkšņi par pārklāšanu ar kaut kādu super vasku, papildus 50 eur.

Saņemot mašīnu pēc pulēšanas darbiem, tika konstatēts, ka virsbūves pulēšana tika veikta nekvalitatīvi: uz automašīnas virsbūves ir redzams hologrammas efekts, turklāt par saņemtajiem pakalpojumiem netika izsniegts čeks vai stingrās uzskaites kvīts. Pēc atkārtotas virsbūves pulēšanas autoservisā, mašīnas izskats nekļuva labāks, kā arī tika sabojāts mašīnas kapots, jo tika nopulēta pārāk liela lakas un krāsas kārta.

Sazvanoties ar autoservisu, nekāds jēdzīgs problēmas risinājums netika piedāvāts. Rakstīju oficiālu iesniegumu firmai ar lūgumu atgriezt vismaz daļu naudas par nekvalitatīvo darbu, taču tas tika ignorēts.
Meklējot papildus informāciju internetā, noskaidroju, ka firma ir faktiski likvidēta 06.07.2021 (https://www.firmas.lv/profile/abr-group/40103818760) - tātad veic saimniecisko darbību nelikumīgi.

Lūdzu esiet uzmanīgi un neizmantojiet šī autoservisa servisa pakalpojumus.

O