AtrisinātaAutohaus 82 SIA - Krāpšana

Tika iegādāta automašīnu pie šiem jaunajiem zēniem, kā paši prezentēja, ka auto ir pārbaudīts un braukt ar to varēs ilgi, kā rezultātā pēc nepilniem tūkstoš kilometriem salūzis motora klanis (servisā piebilda ka motors esot salabots uz pārdošanu, lai tikai darbotos uz neilgu laiku) paši sevi reklamē ka pārdod tikai labus auto, viss esot no vācijas, bet tā vien šķiet ka šie ieved auto no lietuvas ne no vācijas, cilvēki uzmanieties no šo zēnu cenšanās aizliet ausis.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 19.02.2019

Uzņēmuma Autohaus 82 pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

N

A AUTOHAUS82 21.06.2018

SIA ''AUTOHAUS82''

No konkrētā klienta neesam saņēmuši nekādu ziņu par to, ka iegādātajai mašīnu būtu kādas problēmas. Mūsu uzņēmums atbild par pārdotajām automašīnām un ja problēmas risinam kopā ar klientu.

Runājot par šo attiecīgo gadījumu, šādu defektu automašīnai nav iespējams konstatēt arī cilvēkiem, kas strādā šajā nozarē.

Sūdzības autoram droši sazināties ar mums 24888811 vai 24888822, vai ierodoties mūsu ofisā Zemnieku iela 30.

Ar cieņu
AUTOHAUS82

A AUTOHAUS82 21.06.2018

SIA ''AUTOHAUS82"

Un par automašīnām, ka mēs ''iegādājamies'' Lietuvā. No savas puses varam uzrādīt pavadzīmi un CMR, kā arī video materiālus, ka automašīnas tiek atvestas ar autovedējiem sadarbojoties ar SIA BB LOGISTIC.

K K 10.07.2018

Vēl joprojām gaidam ''neapmierināto klientu'', droši sazināties ar mums!

SIA AUTOHAUS 82