www.sudzibas.lv Autogaz Sabojāts dzinējs

Autogaz (Sia Abi MV) - Sabojāts dzinējs

Sveiki visi auto vadītāji! Pirms kāda laiciņa devos uz šo kantori, lai paskatās ,kas vainas manai gāzes iekārtai, tā strādāja, bet gāzes indikācijas ierīce bija pārstājusi rādīt uzpildes līmeni un mirgoja visas gaismas diodes. Atstāju mašīnu servisā un devos uz darbu. Pēc kāda laika man piezvanīja ,un saka, kad esot viss kaut ko izmeiğinājuši, un vienīgais kas varot līdzēt ir gāzes iekārtas datora maiņa.
Atbraucu pēc savas mašīnas ar jauno gāzes iekārtas datoru, un meiğinu iedarbināt, viss jauki piestartējas,bet iedegas arī Check Engine. Es prasu " meistariem",kas par lietu? Izlikās ka to neesot pamanījuši, pieslēdza mašīnai datoru un izteica iespējamību ,kad vajagot kaut ko nobloķēt. Palika pie tā, kad šodien viņi to vairs nepaspēšot izdarīt, jo ir pirms Līgo diena. Piedāvāja atbraukt pēc svētkiem. Man ar ļoti negribējās uz svētkiem palikt bez auto,jo auto darbojās un es piekritu ,bet kā vēlāk izrādījās, tas raustās un nav jaudas. Pēc svētkie jau pēc pusdienas bija autiņš gatavs, bet uz pirmās bruğētās ielas no jauna nostrādāja Check Engine indikācija, es atkal uz servisu, viņi pieslēdz auto pie datora un saka , kad tas esot vainīgs gaisa mērītājs kurš maksājot patsmit eiro un es nolēmu traci necelt. Kad pēcāk manā servisā meistars man parādīja mehāniski salauzto vakuma mērītaja devēju, kurš man izmaksāja 95 eiro, tad man tika skaidrs ,kā viņi man sataisīja to- jo uz tā devēja varēja skaidri saskatīt svaigas līmes paliekas.
Sanāca tā, kad es uz trim nedēļām biju izbraucis no valsts un mašīna visu šo laiku nostāvēja un pēc atgriešanās man vairs nestrādāja gāzes iekārta ,es devos atkal uz šo servisu. Pie vainas bija gāzes balona ventīlis kurš bija ierūsējis un pie viena es pastāstīju un parādīju viņu salauzto detaļu. Par to viņi neko dzirdēt negribēja, tas esot bijis sen un tā neesot taisnība.
Rakstot šo sūdzību palasīju arī jau esošās sūdzības ,un man radās aizdomas arī par manu iepriekšējo gāzes iekārtas datoru, vai tas bojāts bija, jo to man neatdeva.
Tumš kantoris, nebrauciet turp !