Autoforvards autoserviss - Serviss vai bizness?

Aizbraucu ar savu auto pie viņiem, jo motorā sāka kaut kas tikšķēt. (motors V6) Iespējams, ka jāmaina zobsiksna, vai arī kompensātori. Solīja izpildīt tās pašas dienas laikā un vakarā varēs saņemt. Vakarā saņēmu zvanu, ka auto vel neesot salabots, jo KĀDS pirms tam esot kaut ko tur jau sadarījis šķībi greizi un ka lai nomainītu zobsiksnu vajagot izvilkt spriegotājmehānisma skrūvi un izvirpit jaunu, kas būšot papildus 40Ls. Ok, piekritu. Vēl pēc 2 dienām paziņoja, ka zobsiksna lec nost un , ka jau 2 reizes esot jaukuši ārā un likusi kopā un ka nekas nesanākot, - vajagot meklēt jaunu dzinēju, kuram nebūs problema ar skrūves vietu un , ka ja atradīsim, tad nomainīšot dzinēju un uzlikšot zobsiksnu par 150Ls. Pēc tam no paziņas uzzināju, ka kopā ar zobsiksnu esot jāmaina arī spriegotājmehanisms, citādi tas ar jauno siksnu veido pastprinātu vibrāciju un lec nost. Mehānisms maksā 45-55Ls. Kad servisā pajautāju vai viņi mainīja mehānismu? - uz ko viņi atbildēja, ka priekš kam to vajag, ja vecā siksna esot strādājusi ar to pašu veco mehānismu, kāpēc tad jaunā negrib strādāt? un turklāt pie viņiem tas mehānisms maksājot 140Ls (??? 45ls vietā??? )
Tad nu sarunāju citu meistaru , taču , lai auto pie viņa nogādātu - man nācās saukt evakuatoru (15Ls), jo auto VAIRS NAV braucams. Kad aizbraucu pakaļ auto - man nācās samaksāt par zobsiksnas komplektu 65Ls, jo rullīšus viņi esot jau uzlikuši (iedeva līdzi jaunu siksnu - nolekušās vietā) . Kat tiku līdz auto - atverot kapotu secināju, ka dzinējs ir pusizjauktā veidā un trūkst zobsiksnas vāks un vēl nez kādas skrūves un detaļas . . .
Ieejot atpakāl telpās - izbrīnīti pārjautā, kādas gan detalas es gribot saņemt?
HALO- autiņs ir pusizjaukts! Detaļas ko esat noņēmuši !!!
Atbilde fascinēja - " Nu bet jums tapat viņu ir jājauc ĀRĀ!
Atdodiet detaļas, lai varu aizvest auto uz citu servisu, kur man sataisīs nevis salauzīs !
- Ak tad jau mēs viņu salauzām?
- Jā JŪS, jo auto šurp bija braucams, bet tagad tik velkams!
- Jums tApat viņš būtu izjucis pēc 10-20km un tad remonts būtu dārgāks . . . Piegāja pie kaut kāda zaļknābja un prasa par detaļām , tas trīcošām rokām haotiski cenšas sagrābstīt detaļas un prasa "šefam":
- skrūves arī dot?
-jā!
- veco zobsiksnu arī dot?
- Jā - saliec visas detaļas kastē un atdod klientei . . .
Pēc tam vien man noteica - PIRMS PIRKT AUTO - VAJAG KĀRTĪGI APSKATĪT , AIZDZENOT UZ KĀDU STENDU !!!
Nez kurš serviss/stends veicot apskati - skrūvēs vaļā dzinēju, lai apskatītu zobsiksnu . . . .?

Secinājums - Vissliktākais serviss, kas to vien domā, kā nokāst naudu un personālā strādā kaut kādi zaļknābji, kas nejēdz ko dara, Tā skrūve, kuru viņi pa 40Ls tipa man izvirpoja - tika izvirpota šķībi, turklāt vēl šķībi piemetināja galvu un šaibu un uzsēdināja uz sarkano (nevis zilo) līmi . . .

W

A acer333 25.03.2014

Гнилейшая контора...качество-никакое, цены завышены вдвое- на детали, ремонт стартеров-генераторов не качественный, опять же вдвое дороже чем в среднем по городу, схлждение-развал отвратно... развод на гарантию...-НЕ ЕЗДИТЕ ТУДА!!!