autoevakuators 288-41-314 - cena

Uzmanieties, pa telefonu cenu nosaukt nevarot, beigās par 4km paprasa 50 eiro!!Attieksme arī pretīga.

P

Dannii Disaster 27.01.2014

Nu, nezinu...

Nesen ari lietoju so pasu evakuatoru (vismaz telefona numurs ir tas pats) - pa telefonu uzreiz nosauca cenu: +/- 50 eiro. Beigas sanaca 55 eiro - tas ir normali.

Man tur bija kadi 80 kilometri.

50 eiro par 4km ir pat traku - tas gan. Vispar evakuatora pakalpojumi Riga maksa ap 30 eiro, un tam nav nozimes vai tie bus 4 vai 40 kilometri.

Un kada vaina attieksmei? Cilveks, kas strada par evakuatora vaditaju, tomer nav nekads aristokrats vai diplomats, tapec apkalposanu 5* limeni es nemaz negaidiju. Bet attieksme bija adekvata - virietis bija pietiekami laipns, uzreiz atbrauca (Svetdienas vakara) un panema masinu.

Tas, no kura jauzmanas, ir sis te: