www.sudzibas.lv Autodoc Slikts serviss.

Autodoc.lv - Slikts serviss.

Sveicināti,

esmu privātpersona. 09.08.2020 iegādājos caur autodoc.lv automašīnas radio antenu. Samaksāju piegādes cenu kas sastādīja 15.95 + detaļas Cena. Viss noritēja bez aizķeršanās un man nosūtīja uz e-pastu ar apstiprinājumu, ka prece tiek komplektēta un 6-7 darba dienu laikā tā tiks piegādāta. Pagāja 7 dienas un ieejot autodoc profilā uzrādīja, ka prece gaida nodošanu piegādes uzņēmumam. Sazinājos ar autodoc operatoru, kurš man paziņoja, ka ir aizķeršanās. Kā labs pilsonis sapratu problēmu un teicu, ka turpināšu gaidīt.
Nu jau pēc 2 dienām būs pagājis mēnesis, kopš preces pasūtīšanas, bet prece vēljoprojām gaida nodošanu piegādātāja uzņēmumam. Es ļoti atvainojos, bet pats strādājot kā loģistikas speciālists starptautiskā uzņēmumā zinu, ka, lai pasūtītu transportu no Vācijas, noteikti nav vajadzīgas 3 nedēļas. Piedāvāju operatoram savu palīdzību un kontaktus, kravas organizēšanai uz latviju, bet viņi diemžēl atteicās.
Noteikti pēc šīs preces saņemšanas nekad te neko vairs nepasūtīšu. Man no ķīnas ātrāk būtu atnācis pasūtījums, kā viņi to organizē no Vācijas noliktavas.
Ļoti slikts serviss!

07.09.2020

T

T Taisnīgums99 07.09.2020

Jums tiesham skjiet, ka kads Jusu bezjedzigi letai un nevadzigai precei organizes transportu?
Kaa "logjiskitikas speciaalistam" Jums vajadzetu, ka izdevigak ir tadam pircejam ka Jums preci nepiegadat nevis piemaksaat tikai par to, lai jums butu antena, kura tapat neko nekjers un par kuru vel peec sanjemshanas jus sudzetos!
Malachi, autodoc, zin ar kuriem cilvekiem nevajag ielaisties darijumos!

A Autodoc 17.03.2022
Krāpšana,slikts serviss utt

Labdien, nepasūtiet preces autodoc.lv.

Ļoti slikta pieredze!
Mēģināju iegādāties preci... divreiz autodoc.lv Pazaudēju pusotru mēnesi laika! Naudu atgrieza pēc mēneša!
Pielikumā sarakste ar viņu pārstāvi čatā.(otrais pasūtījums)

S Sudzibas.lv Admin 23.09.2022

L Leviss 19.04.2022

Var jau sūtīt arī vienu spuldzīti pa 2eur un piemaksāt 15eur par atvešanu :D man jau izskatās, ka tik lētas lietas ir jāpērk tepat uz vietas! Un piegādātājs nav vainīgs, ja attiecīgā prece nav pieejama ne viņu noliktavā, ne arī ražotāja noliktavā. Vienkārši vajadzēja atcelt pasūtījumu pēc tām 2 nedēļām un viss, visa gudrība.