www.sudzibas.lv Autodoc Ļoti īlga piegāde

Autodoc - Ļoti īlga piegāde

Gribu brīdināt pārējos cilvēkus. Neticiet piegādes laikiem ko Sola šī kompanīja autodoc. Tas būs 3 reizēs vai pat ilgāk nekā solīts. Tas pats bija ar mani. Pasūtīju rezerves daļu savam auto. Bez tās detāļas mašīnu nevarēja kustināt. Protams viņu mājas lapā bija rakstīts ka detāļa ir pieejama. Uzreiz pasūtīju un samaksāju. Uz epastiem nāk atbildes ka detāļa jau ir iepakota un gatava izsutīšanai, bet pēc 2 nedēļām raksta ka tomēr tādas detaļas vispār nav. Piedāvā nopirkt dargāk par 15-20 eur citas firmas ražotāja detāļu. Uzrakstīju atbildi - lai piemaksā paši un lai ātri izsūta par tik ilgu gaidīšanu. Paldies ka piekrita piemaksāt paši, bet atkal sākās īlgs gaidīšanas periods. Bet kad uzrakstīju pay pal sūdzību (atveru lietu) , sākās kustība un beidzot izsutīja ar dpd kurjeru. Paldies ka vispār atnāca un derēja manam auto. Kopā gaidīšanas laiks aizņēma ilgāk par 3,5 nedēļām.

14.10.2020

D