www.sudzibas.lv Autodoc krāpšana ar piegādi

Autodoc - krāpšana ar piegādi

Neticiet solītajiem piegādes termiņiem!
Jā, tā pati problēma kas jau minēta! Mājas lapā uzrāda, ka prece ir noliktavā un piegāde būs 1-2 dienu laikā, bet realitātē prece nāk no ārzemēm. Preci jau gaidu 4 dienu, tagad atnāca izsekošanas kods, izrādās - izsūtīta no Polijas! Par to, ka prece izrādījās, ka nav viņu noliktavā un būs jāgaida, un vai vispār vēlos tad gaidīt tik ilgi, arī nekādus brīdinājumus nesaņēmu! Auto stāv izjaukts un nav braucams, būtu zinājusi, būtu citur pasūtījusi.

17.11.2020

Papildināts anita 17.11.2020

Saņēmu atbildi no viņiem, tātad esiet vērīgi:

Pēc apmaksas saņemšanas, pasūtījuma apstrāde noliktavā vidēji var aizņemt 1-2 darba dienas, bet piegādes laiks uz Latvijā norādītu piegādes adresi vidēji var aizņemt 6 - 7 darba dienas (noliktava atrodas Berlīnē, Vācijā). Mājaslapā ir norādīts, ka preces tiek nosūtītas 1-2 darba dienu laikā, bet ne piegādātas.