www.sudzibas.lv AutoDesta Lēna mazgāšana, slikta kvalitāte, necieņa pret klientu

Sia Autodesta - Lēna mazgāšana, slikta kvalitāte, necieņa pret klientu

Šodien biju iebraucis nomazgāt auto. "Viss bija jauki". Nosākuma mani pieņem puisis, kas latviski vispār nesaprot un nerunā. Tad man bija jagaida, kad kāds vispār pieķersies pie mana auto. Pēc kādām 5 minūtem atbrauca, kāds cits puisis. Pēc tam tikai, kads sāka mazgāt manu māšīnu. Lieki piebilst, ka mazgāja stundu un tas ir tikai mazgāja, bez vaska, bez nekā. Kā vēlāk noskaidrojās, tas puisis, kas atbrauca bija brigadieris. Es ar viņu aprunājos un izrādas, ka puisis, kas mazgāja manu auto bija jauniņais. Kad brigadieris teica, lai strada mazliet atrāk, mazgātāji viņam virsu brauca ar lamu vārdiem. Tas viss notika manā klātbūtnes. Un vienīgais, kas bija labi, tas bija brigadieris, jo viņš apstāstīja situāciju, kāpēc tik ilgi, atvainojās vairākas reizes, par to, ka bija ilgi jāgaida un par darbinieku leksiku, likai darbiniekam arī mašīnu kvalitatīvi nosusināt. Bet visā visumā es esmu neapmierināts.

M moins 22.10.2014

Iespējams ka visā visumā tā ir pieņemts, bet šai nostūrī, ko sauc pa LV, tā ir ikdiena! Un kādam losim gan jābūt, lai pazaudētu gan laiku gan naudu tā vietā, lai to neizdarītu pats...