Autociems Ciemup, E. Daugavpils Iela 3, Ciemupe - Brāķis, auto ar problēmām.

Atradu auto Ciemupē, placī A6 šosejas malā. Iepatikās, nopirku. Viss uz pirkšanas brīdi bija ok. Kompis kļūdas nerādīja. Bet aizdomīgi likās, ka auto ir izdzīts no plača un novietots pie žoga. Tas nozīmēja, ka auto jau bija uzsildīts un gatavs "piesērēšanai" pircējam.
Pēc pāris dienām konstatēju, ka galvas blīve ir pušu un tosols tecēja cilindros. Dūmoja, kā no skursteņa: d
egr arī pie viena nācās mainīt jo nenormāli sāka raustīties. Tosols tuprināja zust līdz brīdim, kad samainīju Tosola Trubas.
Tikai pēc tam sapratu, ka mašīna pirms mūsu apskates un iegādes bija uzsildīta un visi "kasjaki" uz apskates brīdi bija novērsti. Īsāk sakot, ieberzos vēl uz 1500 euro remontā.
Paldies raimondam, plača darbiniekam par to, ka nebrīdināja par šādām problēmām. Ceru, ka tu naktīs mierīgi guli un visi pircēji tevi atceras ar labu vārdu.
Lai vai kā, auto ir savests kārtībā un par spīti visam man patīk un es ar to braucu.

U

Dainis 28.08.2018

Nav jau fakts, ka viņi paši zināja par tām problēmām, bieži vien plačiem pašiem tie auto tiek ''iesmērēti'' Cik esmu nodevis auto plačiem viņi tikai izbrauc paskatās vai nekas negrab un vizuāli apskatās auto, būtu kāda dziļāka vai maskēta problēma viņi nemaz nepamanītu un jums jau pašām bija visas iespējas to auto uz diagnostiku aizdzīt :)

M Maini Sevi Pats 09.04.2021

Tosola pazušanu diagnostikā neredzam... diemžēl. Kā arī galvas blīves defektu nevar noteikt ar aci...

R Raimonds Brutāns 09.04.2021

vai tiešām grūti bija kkādus 20 km izbraukt ar pilnu slodzi, tad visu redzētu uz motora.?

R Raimonds Brutāns 09.04.2021

pēc 20 km redzētu uz eļļas vāciņa baltas nogulsnes