Autocapital - Viss slikti

Braucot no plača parādijās balts dūmu mākonis, atbrauca čalis kurš pārdeva šo auto, apgalvoja ka viss labi un var braukt, ka noteikti kvēpinieks tīras un blablabla, bet protams ka tie kvēpinieki tur nemaz nav 😄.
Stāsts tāds ka nobraucot 70 km nomira turbīna, nācās ceļa malā gaidit trali 2h aukstumā.
Savāca mašīnu sataisīt ko protams vilka garumā tās padsmit dienas lai tikai nevajadzētu viņiem viņu atpakaļ paņemt pie sevis 😄.
Tad zvana ka sataisīts, pieslēgts kompis un viss esot ok, turbīna restaurēta un blablabla (perekupu diršana) .
Beigu beigās turbīna atkal nomira, jo restaurēja "ļoti labi ", sprauslas beigtas, un viss slikti. Un servisā visus baltos griestus aptraipījuši ar eļļu, un savu vainu neatdzīst
p. S sliktākā attieksme kāda vien iedomājama no viņu puses, īsti neļauj mašīnu kārtīgi apskatīt un mēģina aizbildināties ka citi klienti gaida.. Neiesaku tur neko pirkt.

E

Pirkt lietotu mašīnu ir tas pats, ka pirkt apģerbus second-hand veikalā: var gadīties arī kaut kas kvalitatīvs, bet lielakoties tie būs sūdi ar milzīgu uzcenojumu.