www.sudzibas.lv Auto Uzmanigi izveleties

Auto - Uzmanigi izveleties

Sveiki,Vēlos pabrīdināt cilvēkus būt uzmanīgiem at auto tirgotāju no Ķemeriem, kurš dzen automašīnas no Beļģijas un Vācijas.01.02.2015 WWW.SS.LV parādijās pārdošanā automašīna BMW 530d, M-paka pilnā komplektācijā, itkā ar ziemas riepām, 2 atslēgu komplektiem un ideālu tehnisko stāvokli bez problēmām. Pievērsu uzmanību ka nedeg tuvā gaisma un mirgo pagrieziena rādītājs. Auto cena bija 2850 bez reģistrācijas. Auto smuks, itā motors oky, kārba automātiskā arī. Nopirku kredītā.Konstatēju to ka atslēga ir viena, pults nedarbojas, riepas ir vasaras, izejot tehnisko protams dēļ gaismām ir pieci divnieki un vieninieks. Pieslēdzot pie kompja uzrāda kļūdu motora rādītājā un turbīnas dačikā un abs un EGR.....Lampas jāpērk protams jaunas. Tā autiņš ideāls bet....esat uzmanīgi, pārbaudiet lai nepiekāš kā mani diemžēl...Telefons ir 27089818, kurš protams vai nu ir atvienots vei neceļ.Cik saprotu viņi dzen mašīnas no Beļģijas un tās atrodas dzīvesvietas teritorijā, ielu es neattceros, jo ceļš bija rakts...Tur uzraksta lapu ka itkā pats auto esi atdzinis.....isumā uzkāpu uz grābekļa, bet ja kāds šo lasa, Ķemeros esat uzmanīgi!Pirms pērkat izkratat un pie kompja OBLIGĀTI!

G

M Mumins11 15.03.2015

2850 e39 ar piegādi te latvija nez vai kas labs tur varēja būt...pats tak pērkot visu apskatīji vel jo vairak cik riepu komplektus un atslēgas iedot to tak redzi tu.