Dannii Disaster 12.02.2013

Kaa tas ir - "distancioni"? Cik es zinu, caur internetu nonjemt no uzskaites nav iespeejams; jaabrauc uz CSDD. Vai nu... ja mashiina veel joprojaam uzskaitee, tad saimnieks brauc uz CSDD ar pirceeju un kopaa paarregistree uz jauno saimnieku.

Kaa tad var pirkt taadu mashiinu, kas joprojaam ir uzskaitee?

No saakuma vajadzeeja paarbaudiit vai taa tieshaam ir VINJA mashiina (vai tas cilveeks tieshaam ir saimnieks, nevis paarpirceejs). Varbuut iistais saimnieks nav nonjeemis no uzskaites... taadaa gadiijumaa paarpirceejs ar to neko nevar izdariit, un taapeec arii neatbild uz zvaniem. Atliek gaidiit. Ja nav dokumentu, tad nekur nevarees griezties.

U User136998p 12.02.2013

Sataisi mēslus un īstais saimnieks pats Tevi sameklēs.

Ausainītis 12.02.2013

Harijam žetons! Gluži manas domas!

Y YoYo 13.02.2013

Šāds pakalpojums kā mašīnas noņemšana no uzskaites neierodoties personiski CSDD gan nav pieejams! l
Skaidrojums ļoti vienkāršs, lai nesāktos bardaks šai uzskaitē!
Mašīnas dokumentos tak īpašnieks redzams, redzama adrese, var mēģināt pēc tās meklēt (garantija gan ap 50% ka izdosies)!
Pat ja tas auto noņemts no uzskaites, tad jums jābūt rēķinam uzziņai no auto bodes, kas apliecina, ka esat auto nopirkusi un tad CSDD to pārreģistrēs uz jūsu vārda!
Tā kā auto ir uzskaitē, tad ir tikai 1 variants - KOPĀ ar esošo īpašnieku doties uz CSDD un pārrakstīt auto uz Jms.
Citu variantu vienkārši NAV!