Auto Unijas iela 8 - Auto kapseta

Liek desmitiem sludinājumu par dažādu auto tirdzniecību. Sazvanos, saka ka auto ir pārdošana, ideāla stāvokli - brauciet skatīties. Kad atbrauc pēc 20 minutem, tev saka, ka automašīna pārdota un ka nākot jauns trallis rit vai parit. Rit vai parit bus jauns sludinājums, bet mašīnas, ka bija sistas/vecas/ bijušie Lietuvas taxi tā ari paliks. Uzmanieties. Sludinājuma liek adresi Brivibas iela 201.Tel. nr. 298-76-890 /283-42-637

D

covax 14.10.2015

Unijas iela 8 k-9, Riga? EVITA AUTO?

T timtinatin 14.10.2015

Nemacesu pateikt sia nosaukumu, bet cik es zinu Unijas iela tikai viniem placis. Placis pie piekabju tirdzniecibas.

I intane2 19.05.2016

19.05.16 bija tieshi tada situacija: pazvanijam, sarunajam, saka ka mashina ir uz vietas. Atbraucam, saka ka jau sen pardeva..UN NAKAMNEDEL BUS JAUNA AUTO ATVESHANA!!!

I intane2 19.05.2016

Sludinājuma liek adresi Brivibas iela 201, ber reali vinji atrodas Unijas iela 8, iebraucot stav 2 uz pusem sagrieztas Volvo roza-zila mashinas. Tel. 26172468, 29876890, 65632727, аutо-lizing.lv

A ar4uha 12.07.2016

man stit ka lohus vini mekle ,nopirkam no viniem mašinu vinai konstateja 4divniekus uz ta,autoplacis teica ka palidzes izrisinat šo problemu beigas pasutija mus uz visiem četram pusem

I Ilona Seleznova 08.09.2016

Tas placis mēsls un pārdevēji arī ir maitas saskāros nevienam neiesaku tur iegādāties auto