Sos Taxi - SOS TAXI

Tātad jau otro reizi es pārliecinos, ka šie Taxa pakalpojumu kvalitāte ir zem nulles!!!Pirmajā reizē kad zvanu dispičerei, lai pasūtītu taxi uz nākamo dienas rītu, otrā klausules galā atbild sieviete, kura strādājot darbā kurš saistīts ar cilvēkiem, laikam nemaz nezin ko nozīmē runāt kaut cik skaidri un laipni, prot tikai skaļus izsaucienus kā bļāvienus- kas? ko? kur?Nākamais mans piedzīvojums, no rīta atkal biju pasūtījusi taxi, šoferis valsts valodu nepārzina VISPĀR! es viņam saku brauciet taisni es jums pateikšu kur mani vajag izlaist, un vinš tikai visu laiku pārprasa krieviski vai te, vai te??Kad jau tuvojos galamērķim es saku tagad vajag pa labi, būs papildjosla un autobusu pietura, vins protams nesaprot ko es saku un krievu valoda visu laiku prasa kur griezties pa labi vai pa kreisi, es viņam uzkliedzu- Latviski lūdzu! Atkārtoju kur viņam mani ir jāizlaiž, kad apstājies viņs krieviski sāk sev zem deguna purpināt, ka pati neko nesaprotu pa labi vai kreisi, un nobļaujas - UN VISS? Labi, attālums nebija nekāds lielais No berģiem uz Juglu, bet tāpēc arī iepriekš kad zvanīju dispičerei, jautāju, vai taksis ved tādus mazus gabalus, uz ko viņa atbildēja - kāda man starpība, jūs maksājat par iekāpšanu un nobrauktajiem km!Kaitinoši, līdz šim man likās, ka ja tev ir darbs ar cilvēkiem tad arī izturies kaut cik normāli, bet šai firmai nav pat jāpiepūlas, lai savu nekad nebijušo slavu sabojātu!!!

E

B BlackVelvet 16.01.2010

Un kādēļ tad Jūs beidzot nesaucat taksi no citas firmas???

. ....kl 16.01.2010

oi, oi, oi... nopērc sev auto un braukā kad un kur gribi!

E Eva 16.01.2010

Niko, tad varbut pasaki to visiem lai iegadajas auto, lai tad tadam taksometru firmam vispar nav darba, cmon ja reiz ir tads pakalpojums tad to ari izmanto, tikai seit ka jau visur iet runa par kvalitati!

K kaza 17.01.2010

mani apmierina piedāvātais pakalpojums par atbilstošu cenu, ja gribi pilnu servisu var zvanīt uz dārgākiem kantoriem. Savādāk cilvēkiem ir uzskats, ka samaksājot pāris latus, var pieprasīt sazin ko.

H heihei 17.01.2010

Par braucienu jāmaksā tik cik sarunājāt... :)))

R Raivis 18.01.2010

autore ir iigna cuuka

H Hugo Djego 18.01.2010

Eva, Tev laimejies, ka viņs vismaz krieviski runaja. Labi, ka es nebiju tas taksists, kas dabū šitādu bobi...

E Edmunds Kance 14.11.2011

Ar latviešu valodu Rīgas taksometros ir hrononiskas problēmas gandrīz visās firmās. Tāpat arī ar skaitītāju precizitāti un naudas atlikuma neesamību (neizdošanu)

V vlad1 30.04.2016

Не пользуйтесь такси 48 номер, так как таксист не знает коротких маршрутов и похамски относится к клиентам 30, 04, 2016 23: 50

L Lolita71 09.07.2017

Вызвала такси на утро,на 05:40 в Болдераю. Нам с сыном надо было на ЖД вокзал к 06:10,а городской транспорт в субботу так рано не едет.Машина пришла,поехали. Водитель в начале пути беспрерывно зевал и все бы ничего,если бы сама езда не была какой-то странной: то замедлялись почти до остановки, то ускорялись.И как итог, доехав в центре до Stockmannа на светофоре водитель УСНУЛ, склонился почти под руль, уснул и захрапел. И чтобы разбудить его мне пришлось громко закашляться. Кругами из Болдераи особо не поездишь и тем не менее такая поездка обошлась на 1,50 евро дороже при практически пустой дороге.И вот уже спустя почти двое суток, мне становится до ужаса страшно от мысли о том, что могло случится по дороге.Услугами компании такси SOS больше пользоваться не буду, и всем знакомым отсоветую такие услуги.