www.sudzibas.lv Auto Sos Ekskursija pa 5 Rigas rajoniem

Sos Taxi - Ekskursija pa 5 Rigas rajoniem

Sveiki, šo nedēļas nogali sanāca neliela "ekskursija" pa Rīgu ar " SOS Taxi"...čoms ieteica šo firmu, jo esot lēta...jau iepriekš teica, ka no servisa neko var negaidīt, bet man galvenais ir puteņa laikā nokļūt no punkta A uz B...no Mežciema līdz Pļavniekiem...izlaižam draugu ārā un tālāk dodos viens uz centru...es uz 2 min. iemiegu un pamostos uz Dienvidu tilta, jautāju šim, ko mēs daram uz dienvida tilta, jo jābrauc uz centru, šis mierīgi pastāsta, ka Deglava tilts esot ciet un jābrauc pa jauno tiltu, tā būšot visātrāk...es jautāju kapēc neizmanto zemitāna tiltu - atbildes nav...paskatos skaitītājā, ka jau virs piečuka, nolemju braukt līdz galapunktam un tad strīdēties, jo 6dienas naktī puteņa laikā nu galīgi nekāpšu ārā...pie nacionālā teātra apstājamoes un šis pieprasa 10.50Ls es saku, ka par savu izgājienu viņš šādu summu nesaņems...iedodu viņam nepilnu piecīti...šis " ti što? ahujel?" šis aizslēdz durvis un saka, ka vedīs mani uz Jūrmalu pārmācīt...es saku - ok, laizham...tikushi mazliet tālāk par Olympiju, šis saprotu, ka nav tolks un izmet mani ārā - nolamājās un aizbrauc...tā lūk šīs kompānijas šoferi cenšas "nopelnīt" uz pasažieru rēķinu...nevienam neiesaku braukt ar sho kompaaaniju!!!tā viņš arī paturēja to piecīti, ar ko esmu apmierināts...vismaz jauno tiltu apskatīju! :D peec izkaapshanas uzzvaniiju 1188 un pajautaaju vai tieshaam kaut kas noticis ar deglava tiltu - atbilde, nekaaadu probleemu neesot un naakamajaaa dienaa neko internetaa arii nevareeja atrast, par probleemaaa attieciigajaa naktii uz daglava tilta

T

F fff 24.11.2008

opa- Paldies par informaciju. primeme k svedeniju

W winnijs 24.11.2008

Es ssiis kompaanijas taksometrus regulaari izmantoju jau kaadus 3gadus un nekaadas iipassaas probleemas nav bijussas jaa arii es esmu peec tusinniem braucis uz maajaam ar sso taksi un ir gadijies pemigt bet parasti kad juutu ka ssoferis mani grib apccakareet tad pazinnoju ka zinu cik maksaa brauciens liidz manaam maajaam un ka nemaksaassu vairaak ja nu vieniigi +/- 1ls tas parasti nostraadaa

T taspats 24.11.2008

Nav jau taa, ka likaas baigi daargi, bet fakts kaa taads, ka tas soferis gribeeji uzpelniities, pareekjinat pashi, ka celjsh mezciems, plavnieki, kengarags, paardaugava un atkal centrs izmaksaaja tik biku virs 10Ls nakts laikaa, bet anyway, par ekskursijaam Riigaa ir paaraak biezhi dzirdeets un ZB jau sie "lauku biznesmeņi" !!!

J Jelena 24.11.2008

Ne znaju, u menja tak to4no takih problem ne bilo! spatj menjwe nado v taksi!

D dvaiks 24.11.2008

Pilnīgākās muļķības! Vislētākais taksis ir Avoiss! nepilns piecīts no Essential līdz Berģiem :P Lētāka par viņu nav :)

D duksis 24.11.2008

itka nekada naida vienmer zolida sadarbiba ar sos (vismaz pagaidam)

N ninja 25.11.2008

jocigi. man tad kads tarifs bija uzstadits?? braucam no centralas stacijas lidz ciekurkalnam un samakasaju 9, -! tas bija dienas vidu! firmu diemzel neatceros, taxometra pakalpojumus praktiski neizmantoju, tapec neizprotu, kas skaitas dargi un kas leti.

R randa 03.12.2008

Nu man ar nekad nav gadijies nekadu problemu ar so firmu, vienmer tieku nogadata majas laicigi un pa to pasu cenu plus minuss paris santimi.. :)

M mada 05.12.2008

Par sho firmu varu teikt tikai visu to labako... Ir izmeginatas dazadas taxi firmas, bet par visletako esmu atzinusi SOS taxi... No Darzciema lidz Zolitudei samaksaju tikai 6, 79Ls... Par shadu summu citas firmas taxi pat no centra lidz Zolitudei neved!!!

A agnese 15.12.2008

Man arī pirms tam nebija problēmu ar šo firmu-vienmēr izmantoju viņu pakalpojumus, līdz vienam brīdim!
5dienas vakarā ap plkst. 19:00 zvanīju lai pieteiktu taksi uz plkst. 21:00 Babītē, man atbildēja, ka nevarot taksi pasūtīt uz noteiktu laiku, lai zvanot 20:20, tad taksis apmēram būšot laikā! Zvanu 20:20 atkal saku ka man vajag uz plkst 21:00 taksi Babītē, šie saka +/- 10minūtes! Es piekrītu un gaidu taksi! Plkst 21:00 no takša ne ziņas ne miņas, tā turpinās līdz plkst 21:20, kad uzzvanu pati uz SOS un jautāju kur taksis! Man pasaka, ka būs pēc 10min. Plkst. 21:40 taksis joprojām nav. Man līdz plkst. 22:00 jābūt spicē! Es atkal zvanu, jautāju kur viņš ir-man pasaka, vai ES viņam nevaru pazvanīt, ka viņš nevarot atrast-es saku, lai viņš man zvana, kā nekā viņam jau pirms 40min vajadzēja būt klāt, uz ko man atbild, ka taksists nevarot pazvanīt. es dusmīga zvanu taksistam!!! šis man liekas vispār nesaprot ko es īsti stāstu-tikai vislaik atkārto vienu un to pašu-Elvi veikals, es saku ka man vispār pat tuvumā nav elvi veikals. beidzot viņš laikam saprot kur es atrodos un saka, ka pēc 5min būšot klāt! Plkst. 21:55, taksists man zvana (lai gan pirms tam viņs nezināmu iemeslu dēļ man nevarēja pazvanīt) un saka, ka viņs esot klāt-es izeju ārā bet neviena nav, stāvu gaidu, zvanu kur jūs esat, tajā pašā brīdī redzu kā man taksis pabrauc garām! Es viņam saku, griezieties riņķī jūs man pabraucāt garām, šis apgriežas tālumā un stāv un nebrauc-es viņam atkal zvanu-brauciet uz priekšu es stāvu jums priekšā! BEIDZOT es tieku taksī, un mēs braucam, dīvaini ka nevis pa taisno, pa jūrmalas štrāsi, bet gan nez kāpēc caur zolitūdi! rezultātā es spicē biju 22:20!!! Un izkāpjot viņš man saka 4Ls, es viņam iedevu 2Ls un pateicu, jūs man vairāk kā stundu nokavējāt es pusi maksāšu, un kāpju ārā-nu man nācās dzirdēt "normālus" vārdus... vairs nekad nebraukšu ar SOS taksi!!!

L Līga 15.12.2008

Jā, SOS taksistiem vienmēr jāseko līdzi, tad jau var pa lēto aizbraukt. Bet ilgi gan jāgaida un dažkārt visu laiku melo, ka būs pēc stundas, tad vēl pēc pusstundas un tad vēl pēc 40 min, tā ka ja jābrauc steidzīgi, tad paļauties nedrīkst!!

M Mis 28.01.2009

Kādreiz ar šo taksometru kompāniju braucu diezgan bieži, taču tagad vairs nē, jo 2x sanāca, ka izsaucu taksi vēlu vakarā esot kautkur ciemos un pēc stundas zvanu, jo nav taksis atbraucis un atbilde šokē - a Jūs nemaz neesiet izsaukuši! Tā lūk, tāpēc drošības pēc, zvaniet 2x, lai nav ar kājām jāiet mājās.

K Kriss 07.03.2009

Gadiijaas reiz aizmirst taksii maku un mobilo, naakamajaa dienaa zoliidi visu dabuuju atpakalj - par to paldies :) Cik esmu izmantojis shiis kompaanijas pakalpojumus, probleemas nav bijushas :)

L laura 08.03.2009

...ir viņiem tāda "mode"pieķert klāt vēl kādu līkumiņu.Ir nācies jautāt:" Kapēc braucam tā, un ne pa tuvāko ceļu?"Visam jāseko līdz...arī dienā, un skaidrā prātā!

G Gunita 25.02.2010

Regulāri izmantoju SOS firmas taksometrus, nav bijušas nekādas problēmas - vienmēr laikā un vietā.
Un ja kādreiz kāds kaut ko nevar atrast, tas ir tikai cilvēcīgi, jo, lai arī taksis, visus kaktus taču nevar zināt un atrast.
Foršākais Taxi Rīgā par labāko cenu !!!

N neznajka222 24.01.2015

etaxi24 в Риге ездил на дешёвом такси. название интересное -taksis taxi цены смешные 0.30 евро за км.
Дали визитку. Вот номер +371 67500005 .
Всем советую.У них есть прикольная апликация eTAXI24.LV
Заказ машины без диспетчера сразу видиш машину и она к тебе едет просто удобно.
Рекомендую аппликацию.