www.sudzibas.lv Auto Sos Attieksme pret klientiem

Sos Taxi - Attieksme pret klientiem

Vakardien ar draugu devāmies uz lidostu un izsaucām taksi pie Laimas pulkst. ap pulkst.12. Atbraucu taksis ar 44 borta numuru. Mums ar draugu bija 3 lielas somas. Nonākot pie takša , taksists atvēra bagāžnieku, kad norādījām, ka somas jāliek bagāžniekā, taksists torādīja ar rokām uz koferiem un izteica frāzi " pazhalsta!" Biju šokēta par šofera attieksmi un ja vēl nem vêrā , ka var redzèt, ka mans draugs nav latvietis, bet gan ārzemnieks. Protams, ka tai pašā mirklî atteicāmies no takša pakalpojumiem. Godīgi sakot šāda situācija atkārtojās jau otro reizi. Agrāk ar draugu loti bieži izmantojām šis kompānijas pakalpojumus, taču pèc šî atgadījuma izmantošu citu kompāniju.

M Mark74 15.05.2014

Pie Laimas pulks. vienmer stav taksi. Ja tavs draugs ir arzemnieks kapec jaizvelas letais SOS taksis? Taksim ir janogada klientu no punkta A lidz punktam B, nevis staipit jusejos koferus. Un es domaju ja jus pieklaigi paprasitu "jus nevaretu palidziet ielikt somas bagaznieka" vis butu kartiba. Bet jus teicat "kad noradijam". Ja tev ir arzemnieks dzivo skaisтак, tere bablonu pa kreisi un pa labi, juties brivak, un nebrauka ar letiem taksiem. Bet ja vins ir skops vaj nabags, tad suti tak vinju atpakal uz savam arzemem!

H heheys 16.05.2014

1. Taksists nav kalps, kuram jāliek jūsu pekeles mašīnā, viņam jānogādā kā jau Mark74 minēja, no punkta A līdz punktam B. Ir cilvēki, kur vispār negrib, lai pieskaras svešs cilvēks viņu mantām, tapēc domāju, ka, ja palūgtu, tad palīdzētu.
2. Kas tad tev tas par draugu, kas nevar mantas pacelt? Ar diegiem turas kopā? Vai arī tik augstprātīgs?
3. Spriežot pēc manis minētā 2 punkta, tad pieņemu, ka ir standarta latvietītes veiksmes stāsts, pāroties ar ārzemnieku dēļ naudas, līdz ar to - kāda velna pēc jāņem viens no lētākajiem takšiem? Tur pie puksteņa vienmēr ir pilns ar takšiem. Izvēlies sev tīkamāko, samaksā un močī!
Tākā sūdzība nepamatotu un galīgi garām. Smaržo pēc pašas augstprātības, ka vieglā ceļā tikusi pie pārdesmit euro.

J jurambas 16.01.2015

draugs ir arzemnieks, noteikti melns ka katla dibens.:))
un vel somas nav spējigs iecelt bagažniekā.
vai spaisu sapipejies.

N neznajka222 24.01.2015

etaxi24 в Риге ездил на дешёвом такси. название интересное -taksis taxi цены смешные 0.30 евро за км.
Дали визитку. Вот номер +371 67500005 .
Всем советую.У них есть прикольная апликация eTAXI24.LV
Заказ машины без диспетчера сразу видиш машину и она к тебе едет просто удобно.
Рекомендую аппликацию.