www.sudzibas.lv Auto Sos apkalpošana zem nulles

Sos Taxi - apkalpošana zem nulles

Esmu ļoti sašutusi par Kuldīgas taksometra firmas "SOS Taxi" ( sudrabotas krāsas FORD markas automašīna) WRTDYF0U-I=O]L;
pakalpojumiem. Esmu divas reizes braukusi ar šo taxi un abas reizes esmu ļoti vīlusies. Uzskaitīšu lietas kas šim taxim ir zem katras kritikas:
1) iekāpjot mašīnā, šoferi sveicinu, bet šis man skarbā tonī atbild "uz kurieni vajadzēs braukt", mani tas sašokēja un viss labais garastāvoklis bija pa galam. Manuprāt pret klientu ir jābūt cieņai un laipnībai.
2) mašīnā ļoti skaļi skanēja drausmīga krievu mūzika, man kā latvietei tas nepavisam nepatika, jo tomēr šeit ir Latvija, un vēlos apkārt dzirdēt Latviešu valodu. Nevarēju šo skaļumu vairs paciest un teicu šim šoferim, viņš nereaģēja, tik nosmīnēja un mūzika turpināja skanēt tādā pašā skaļumā. Manuprāt, pilnīga ņirgāšanās pret klientu.
3) abas reizes braucot, skaitītājs netika ieslēgts, kad jautāju: "vai tad skaitīju nevajag ieslēgt" atbilde bija: "mēs viņu tā neslēdzam iekšā, tikai pa retam". Tātad nodokļi arī netiek maksāti. Visa nauda tiek iebāzta kabatā, čeku arī nedod. Katru reizi braucot vienu un to pašu gabalu man pajautāja dažādas summas. Tās acīmredzot tiek galvā izdomātas. Negodīgi.
4) automašīnā mētājās 2 cigarešu paciņas ar krievu uzrakstu, tātad nospriedu ka šis taxis tirgo nelegālas cigaretes, jo radi man dzīvo Kuldīgā un bija man teikuši ka no Taxi varot nelegālās cigaretes un alkoholu iegādāties, tagad par to pārliecinājos. Un arī piebildīšu kur skatās POLICIJA, ja to vēl nav piefiksējuši. Bēdīgi.:(
5) šoferis izskatījās baiss ar saulesbrillēm, un pēc kustībām likās ka būtu iereibis arī kad šoferis pagrieza galvu atpakaļ lai nosauktu summu par sniegto pakalpojumu, izelpa oda pēc alkohola.
6) ceļu satiksmes noteikumus neievēro, pilsētā kur atļauts braukt ar ātrumu 50km/h brauc 70km/h. Pats nepiesprādzējies pie stūres. Tātad netiek arī domāts par cilvēka drošību.

Domāju ka ir daudzi kas ar šo SOS taxi taksometra pakalpojumiem nav apmierināti, tikai neviens neuzdrošinās par to runāt. Vēlos pabrīdināt citus, ka šajā Taxī nav droši. Esmu braukusi ar dažādu firmu taksometriem, bet ko tādu piedzīvoju pirmo reizi. Varbūt pēc šī mana raksta kāda no varas iestādēm reaģēs un pārbaudīs šo taksometru!
Ja esat iebraucējs vai vietējais kuldīdznieks, ļoti ieteiktu izvēlēties citu TAXI!!!

S star 13.05.2012

dura ti tupaja

Ausainītis 13.05.2012

Vai tev nav vienalga, kādu mūziku klausīties-krievu vai nēģeru mabutu cilts komponistu skaņdarbus? Par latviešu mūzikas klausīšanos ir jāmaksā autortiesību aizsardzības nodoklis, bet par ārzemju nav, tā ka būs jāpiecieš un jāmācās nēģeru valoda-drīz tā tev noderēs!