www.sudzibas.lv Auto Sos Riepu montāža

SOS olympia riepuservis - Riepu montāža

Ļoti nekvalitatīvi maina riepas, man vel tagad sit pa stūri, jo SOS darbinieki slikti nobalansēja riteņus.
pirmajā reizē izdevās pierunāt ka izlabos kļūdu, bet diemžēl klāt nestāvēju un vēlāk secināju, ka nekas nav mainijies.
slikti izdarija darbu un pēctam vel piekrāpa.
vedu lai taisa velreiz, ievēroju arī ka riepas uzlikuši nepareizi, par šīs kļūdas izlabošanu vel 5 lati pieprasija, citādi atteicās izlabot paši savu kļudu, samaskāju, pieteicu, lai sataisa kā pienākas, diemžēl jāatzīst, ka balansēt riteņus viņi nemāk.

R

K kri 08.09.2010

tā sišana pa stūri ir dēļ nepareizas riteņu nobalansēšanas?

R Raivo 19.04.2011

nēsu eksperts, bet visi teica, ka tas ir no slikti nobalensētiem riteņiem.
rudenī un tagad pavasarī riepas mainu citā vietā, labā servisā, un nav nekādu problēmu, pa stūri nesit, mašīna nevibrē.
Bet sos serviā olimpijā nav pat normāls auto pacēlājs, ko tad var gribēt no balansēšanas iekārtas, arhajiska padarīšana, mašīnu ceļ ar parasto donkratu, labi, ka vel nepraija lai dodu savu donkratu.