Auto serviss ARVUS - Slikts serviss

Nedienas ar auto serviss "Arvus" Tukumā!
Nedarbojās man auto braucu pie speciālista, kurš noteica vainu, tad devos uz auto servisu "arvus" parādīju, kas nedarbojas jautāju, kā to detaļu sauc, lai zinātu turpat veikalā pasūtīt. Ieejot veikalā pārdevējs vel pārjautāja vai tiešām vajag to detaļu, jo tā ir ļoti dārga vel pārzvanīja uz servisu un pārjautāja saņemot apstiprinošu atbildi pasūtīja. Norunātajā dienā aizbraucu uz servisu līdzi no veikala paņemot jauno 403 eiro "lēto" detaļu, to nomainīja.
Kad saņēmu auto sapratu, ka izmaiņas nav braucu pie speciālista, kurš ieteica, kas jāmaina, atverot motora pārsegu saprata, ka nav nomainīts tas ko prasījis. Tā kā es nezinot kā sauc detaļu varēju tikai parādīt servisā. Kā teica tā izdarīju.
Tagad tas, kas jāmaina Latvijā maksā aptuveni virs 600 eiro.
Ne jau šī detaļa ir vienīgā, par ko man sāp sirds, esmu braukusi, lai auto nomaina dažādas detaļas, bet kuras vienmēr nav līdz galam saliktas, kaut vai lukturiem apliekot gumijas nespēj atlikt atpakaļ spuldzes, mainot bremžu trubas neredz, ka galā kur savienojas ir beigts ventīlis... U. T. T. Kāpēc joprojām braucu uz to servisu nevis citu - tad tie darbi nemaksāja simtus. Cerēju, ka būs tak iepazinuši manu auto, cerēju, ka, kas mainīsies.
Ar šo tik gribēju jūs visus brīdināt, ka tur jau pieminētajā auto servisā "Arvus" prot tikai skaisti runāt un apvārdot, nevis ko izdarīt līdz galam ar darbu.

G

J juris ments 21.04.2019

kà tàdà čuhņā par servisa pakalpojumiem cilvéki var izlikt tàdas naudas summas? es saprotu Rīgà bet ne jau laukos,