www.sudzibas.lv AUTO RITMS negodīgi meistari

AUTO RITMS - negodīgi meistari

Biju iegriezies šinī servisā,samainīt pakļējās piekares bukses un amīšus .Jau pirms darbu sākšanas noskaidroju cik man tas maksās.Atbildeja ka 60 ls un dienas laikā būs kārtībā.
Darbi ievilkās,un arī cena pacēlās uz 80 ls ,jātaisa esot savirze.Labi.es piekritu.
Tomēr arī tas vel nebija viss... nevarot atskrūvēt ,tādēļ vēl vajag piemaksāt... Es atbildēju ka tad lai savirzi netaisa.Ņemšu mašīnu bez savirzes...Šie saka: labi saliksim un ņem. Pēc laiciņa zvana ka ir gatava,un jāmaksa 110 ls.
Es aizbraucu un saku ka nemaksāšu to summu jo noruna bija cita.Viņi saka ka darba ir bijis vairāk nekā domājuši.... bet man nav nekada ekskluziva mašīna ,un mašīna bija pacelta un novērtēta pirms darba sākšanas...Sanāca kašķis...Viņi saka ka noņemšot amortizātorus...es, ka saukšu policiju un vid ....mašīnu atdeva,draudot ka es par to samaksāšu...pēc dienas pārplīsa bremžu šļūtene ,labi ka bija mazs
atrums........
Vienvardsakot_draņķi

V

A afanasijs88 03.11.2013

Tie ir meli man liekas. Ir jābrauc uz pazīstamiem serfisiem, pie zināmiem cilvēkiem.