www.sudzibas.lv Auto Prieks экзамен

Auto Prieks - экзамен

Я хочу пожаловаться на автошколу, я сдаю теорию уже 20 раз
Дело в том, что в самой автошколе я уже сдала, у меня одна ошибка, во всех школах этого достаточно, в этой же школе, надо еще после сдачи ехать в офис и сдавать там заново, что это за бред?
Главное что в офисе вопросы совершенно другие, таких даже в книге нету! Я написала в офисе экзамен и сделала 3 ошибки, попросила пожалуйста пустите меня в ЦСДД, на что мне ответили: вот тебе еще другой билет, реши его дополнительно, там я допустила тоже 3 ошибки, сказал может все? Так как для ЦСДД этого достаточно и мне опять дали еще один билет, там я сделала 4 ошибки, мне сказали: приходи завтра.. Я узнавала ни в одной автошколе такого нет! Я уже просто не знаю, что делать, я уже и ругалась с ними, но ничего!!!

д

х хозяйка 03.11.2010

U menja bila pohožaja situacija v drugoi avtoškole (v Jelgave). Tam mi boļšinstvo prihodili po neskolko raz na do škoļnij ekzamen i nas postojano zavalivali. S instruktorami bilo tak že. Potom u menja nervi ne videržali i ja pošla v druguju avtoškolu, gde vsjo bilo normaļno. V predidušej škole za teoriju ja k sčastju ne zaplatila. Tebje sovetuju borotsja i sdatj ekzameni!

A Aina Ulle 04.11.2010

Pati mācījos Autopriekā, taču par prieku- tur ir tikai nosaukums, kautvai raudi, tiesību man nav vēl šodien, jo tajā skolā varu pateikt- teorijas pasniedzēja, nezinu, cik nu mums teica, esot bijusi iepriekš pavāre pēc profesijas, tad nu arī bifšteka līmenī mums mācīja noteikumus. Kā kautkas tāds vispār notiek, vai mūsdienās jau ir tik tālu, kad vairs augstskolas nesagatavo automobīļu specialitātē speciālistus ? Tad jau baletskolotājs varētu būt svarcēlājs, nu patiešām !Un skolas darbinieku attieksme- šausmīga- tikai naudu ! daudz naudas !!!

1 112 04.11.2010

Macijos arī Auto priekā! Pret pasneidzēju nekādu pretenziju, bija diezgan zinoš un mācēja izskaidrot!
Pats saskāros ar to ka, pildot skolas eksāmenu man bija 3kļūdas, bet drīkstēja būt 2!
2kļūdas bija par gaismām un to lietošanu, vēljoprojā nav poņas!
3.kļūda bija par cieto sakabi! Apskatot kļūdas konstatēju, ka viņiem pašiem eksāmenu atbildēs ir kļūda, nosākuma itkā viņi neņēma mani pierē, tad kad parādiju ka pēc noteikumiem man ir taisnība pamatojot ar ceļu satiksmes noteikumiem. viņi tomēr atzina savu kļūdu un veiksmīgi no turienes tiku prom!
Grūti mācībās viegli kaujā, un tieciet man aiziesiet uz CSDD, tur jautājumi būs vēl mazliet savādāki!

A Aljona 04.11.2010

Mums bij savādāks gadījums- neciešama sekretāre, kura sevi uzdeva par itkā lielu priekšnieci, bļaustījās, bet latviski kad jārunā - mute ciet. Vienīgo ko viņa saprata- davaj naudu. Nu nauda patiešām tur iziet- kopā notriecu ap 1000 ls, smieklīgi jau viņi tajās reklāmās- visa apmācība 29 ls, kā tad ... paņirdz par cilvēkiem, pluss vēl divas nulles galā - un tas tantuks tā kasē naudu, apetīta laba, NEIEKRĪTIET !

е Елена 04.11.2010

на самом деле, какие бы там вопросы не были, за 20 раз в процессе сдачи уже можно было их выучить. к тому же, если 20 раз вы не смогли сдать теорию, то вам стоит задуматься, может не нужно вам вообще за руль садиться? слышала, что по 7-8 раз сдают, но не 20!может плохо учили билеты?

V valis 05.11.2010

Nu Daša, ti dajoš!:)

A Anna 07.11.2010

Nu a ko ta gāji uz tādu čuhņu... ??? Ta neejiet, un viss.. bet aiziet, protams piečakarē un apmāna, un tad jāžēlojas, ta palasiet i-netā- vienas vienīgas sūdzības par šo skolu !

E Eseseseseeseseses 07.11.2010

Nu mos' ja tev ir kluda aiz kludas un regulari, tad varbut ir veerts mazliet pamacities nevis tuksi pa eksameniem staigaat un internetaa zeeloties? Zinu kada izskataas eksamena teoretiska dalja - ka tur vispar kludas var pielaut - ir vai nu jaazin (atlautie atrumi, cela zimju nozime, piemeram) vai ari jaspej logiski izsecinaat pareizo variantu no dotaas situaacijas. Ja tu to nespeej, ko tad tu uz cela dariisi?
Un ja visu zini un saproti, vai tiesaam ir jaasanem autoskolas akcepts, lai pieteiktos CSDD eksameniem? Vienkarsi aizej, piesakies, nokarto eksamenu un pasuti autoskolu 5 maajas taalak, kur problema?

S Sesesese 07.11.2010

Nu tak netiek uz to CSDD eksi, ja tevi skola nelaiž, bet sūc naudu !!!

M mihalich 08.11.2010

CREDO labā skola, nebija skolas eksāmens un CSDD noliku no 1 reizes 4 gadus atpakaļ.

S Sesesese 08.11.2010

Par Credo gan neko labu neesmu dzirdējusi, nu palasot var manīt, ka ar Autoprieku ir tāpat, krāpšanās un krāpšanās, bet es izlasīju, ka autoskolā CEĻŠ megakcijas akciju akcijas ietvaros braukšana ir gandrīz par brīvu, visā Latvijā, rullē 1

A anna 09.11.2010

je u4itelja vinovati u4i, a esli tupaja zavedi li4nogo 6ofera

L Lena 14.11.2010

Сдала экзамен с 1 раза в этой школе с одной ошибкой, на след.день в Csdd вообще без ошибок.Но я готовилась!!!

N nsti 03.01.2011

Es pati tikai no 17. reizes nokārtoju eksi Auto Priekā. Bet ar praksi un eksāmeniem CSDD viss bija kārtībā. Bija milzīgs stress kad es mācījos šī autoskolā. Galvenais pluss ir tas, ka ir jāmaksa tikai par 3 eksāmeniem. :)