www.sudzibas.lv Auto Placis Pilns komplekts

Autoplacis - Pilns komplekts

Ja kādreiz domā savu auto pārdot placī Višķu ielā 14, tad uzreiz varu pačukstēt priekšā, ka no tevis nosauktās cenas, tirgoņi nometīs 700-1000 euro, plus vēl tev būs jāmaksā pašam par auto noņemšanu no uzskaites 30 euro apmēram, un ja vēl līdz šim viss ir tevis pašu rokās, pārdot auto vai nē, bet ja reiz tu esi piekritis, tad labākais seko, kad auto ir noņemts no uzskaites, līgums sastādīts (kurš starp citu arī ir ačgārns un nesaprotams, tajā ir uzrādīta lielāka summa par kādu auto ir pārdots, nekā īstenībā tev viņi ir samaksājuši), tad vēl tev pasaka, ka ieturēs 100 euro par līguma sastādīšanu. Vienkārši brutāli nozog 100 euro. A ko tur vairs vari padarīt? Auto noņemts no uzskaites, protams, tu vari anulēt darījumu, bet kurš tad dosies atpakaļ uz CSDD liks auto atpakaļ uz uzskaiti, ejot cauri visai birokrātijai, maksājot vēl arī par to visu un zaudējot laiku? un to viņi labi saprot. Ja nu arī kādreiz ir tā, ka placis ir vienīgā un ērtākā izeja, tad pirms tam obligāti noskaidrojiet visas papildu izmaksas, jo tādas būs, ticiet man. Par cik esmu bijis tikai vienā autoplacī (un ceru ka arī pēdējā) tomēr domāju, ka viņi visi strādā pēc līdzīgas shēmas, es pat teiktu, prettiesiskas shēmas.

N norma 27.03.2017

nu ko lai saka.es domaju pasam nopardod auto vienkarsak caur sludinajumu.bet par adekvatu cenu un ne luuzni.uz autoplaci atdod tirgot ja ir slepts defekts vai cena augsta.taa ka pareizi dara autoplacis ka no?iek pje vietas tos auto ipasniekus.pilni autoplaci.arii sludinaajumos karaajas tadi auto gadu.nepaarspiileejot.es savu auto mekleju meenesi.ja auto nav pardots dienu pec sludinajuma ieliksanas nav verts braukt skatiit pat.luznis .normali auto aiziet burtiski paris stundu laikaa pec sludinajuma ieliksanas