Auto Noma Sia Bazootrade - Slikts serviss.

Atrodamies lidostā rīga 24/7. Pikaps. Zvaniet un rezervējiet. Pieejams plašs klāsts ar automašīnām. Ātra un vienkārša dokumentu noformēšana. Apmeklējiet mūsu mājaslapu, kas norādīta zemāk, lai veiktu rezervāciju, vai zvaniet uz norādītajiem tālruņa numuriem.

Https://www.ss.lv/msg/ru/transport/transports-rent/cars/fpeem.Html
телефон: (+371) 29-990-646
телефон: (+371) 26-141-111
ja jūs redzat šo sludinājumu, audi a4. .1996 gads..
Lūdzu pat ne riskējiet ņemt uz nomu automašīnu pat uz 1 dienu, ja negribat sev nepatikšanas.
Transports šausmīga gan tehniska, gan estētiskā ziņa. Kad jūs atgriezīsiet šo ārprātu, tur tikai nosaukums automašīna... Reklāma uz foto arī glauni izskatās,
pec pāris dienām piezvanīs jums no tel. Nr.28661111.. Un pateiks ka mašīna ir nu ļoti šausmīga tehniska stāvokli.. Un ka jūs domājat mums atmaksāt par remontu?
Neskatoties uz to, kad atgriezu mašīnu laicīgi un parakstīju atgriešanās nodošanas aktu, mašīna atgriezta laba stāvokli.
Es biju šoka dzirdot tādu bezkaunību! Šī firma man vel parāda 50 euro reservaciju nauda. (pec līguma jāgaida 30 dienas) .
Dzīvojot ilgu laiku civilizēta valsti, sapratu ka latvija.. Obligāti vajag pārbaudīt visus parakstitos līgumus dubultigi, un droši vien iznomāt transportu tikai tādas firmas, ka sixt, europcar.. Ne viss kaut kādas nepazīstamas filmiņas.

Varu teikt, ka biju izīrējusi a/mašīnu šajā firmā. Tā bija tīra un sakopta. Defekti ārējie bija norādīti pieņemšanas-nodošanas aktā. Nekādu problēmu nebija. Izbraukājām pusi Latvijas. Žēl tikai,ka nevarējām izbraukt uz Igauniju jo tiek dota tehniskās pases kopija, kas der uzstādīšanai tikai mūsu valstī. Par apkalpošanu pie līguma noformèšanas sūdzēties nevaru. Pat manam bērnam,kurš ļoti gribēja darīt, tika iedots ūdens. Ceru,ja nekur neesmu pārsniegusi ātrumu, t.i. ja maninenefotografēja, saņemšu arī ķ8las naudu.

G Gints Resnis 28.08.2017

Piekrītu par SIA ,Bazootrade, slikto apkalpošanas servisu. Īrēju ,Bazotrade, piedāvāto ekonomisko Opel Corsa automobili, kas beigu beigās manā skatījumā, nemaz tik ekonomiska nebija. Sajūta bija tāda, ka sistemātiski nedarbojās viens cilindrs. Ar mazlitrāžas motora tilpumu 1.2 pildīties nācās biežāk, kā tad, kad braucu ar 1.6 litrāžas motoru. Tas būtu sīkums un mana miera labad šo krupi noriju, bet nevaru samierināties ar faktu, ka no drošības naudas, tika ieturēti 15 euro, argumentējot ar to, ka mašīna nebija mazgāta. Godīgi esmu šokā par šādu krāpniecības shēmu. Nodošanas brīdī mašīna bija mazgāta, salonu viegli uzkopu, jo darbinieks kurš izsniedza auto, pats piebilda,- salonu tīrīt nevajag, tikai izpurināt tepiķīšus, no ārpuses mazgājam, ko arī izdarīju,- nomazgāju. Tagad man apsūdz to, ka nebija mazgāta, gramatiski pūderējot smadzenes ar to, ka auto jāmazgā Rīgā ( es biju mazgājis Jelgavā). Viss būtu labi, ja es pats būtu gājis pakaļ šai ķīlas naudai, bet par cik esmu ārpus LV, tad pilnvaroju un deleģēju manu dēlu aiziet pēc naudas. Protams, puika neko nezin, paraksta papīru saņem par 15 euro mazāk naudas, un nesaņem nekādu papīru par to, kas apliecinātu darījumu... Viss ļoti gramatiski, nav kur piesieties, jo parakstījies ir un gali ūdenī, bet oficiāls akts, vai piefiksēts tas, ka mašīna nodota nemazgāta, nav...tā jau man tagad var piestādīt rēķinu par nez ko, kaut vai par pārdurtām riepām... Bet zinu to, ka šādiem negodīgiem cilvēkiem viss nāks atpakaļ dubultā, un paši nesapratīs par ko...