Auto noma Panorama Plaza Kbl līzings - Auti pieņemšana/nodošana

Auto pieņemšana/nodošana šajā uzņēmumā zem katras kritikas. Principā naudas izkrāpšana.

Pieņemot auto, notiek auto apskate kopā ar uzņēmuma pārstāvi- cik defektus atradi, tik arī atzīmēja. Ja kaut ko neieraudzīji/nepamanīji- maksā auto nodošanas brīdī. Bet kur tad ir ieprieksējais pieņemšanas/nodošanas akts? Tur taču būtu jābūt visai informācijai par auto stāvokli, kad tas tika saņemts no iepriekšējā klienta. Rezultatā,, nomājot auto no šī uzņēmuma, gatavojieties nodošanas brīdī sķirties no vēl pāris desmit eiro, jo darbiniekiem ir pieejama visa informācija par auto defektiem. Brīdī, kad atdod mašīnu, darbinieks pat īsti neskatoties pasaka, ka 2h (!) laikā, ko izmantoji viņu mašīnu, esi vēl kaut kut kaut ko saskrāpējis, noplēsis un protams, ka cena tiek rēķināta par originālām detaļām mašīnai, kura oriģinalas detaļas nav redzējusi gadus 15.

Noteikti neiesaku izmantot šīs formas pakalpojumus! Pavisam noteikti ieberzīsieties.

K Kieran Barr 12.06.2018

Pilnīgi noteikti neizprotu šos jokainīšus, kuri facebukos u.c. portālos uzņemt un ievietot bildes kaut kā iemanās, bet nofilmēt foto, vai video visus skrāpējumus un aizdomīgas vietas virsbūvē, nejēdz...